Yardım Redmi Note 8 Rom atmak için yardımcı olabilir misiniz?

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Rom işlerinden hiç anlamam telefonun bootloader kilidi açık değil. Her gelen güncellemelerde telefondan soğuduğum için ayrıca telefon mesajlaşma uygulamalarının normale dönmesini istediğim için rom atmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Gerekirse Discord bile verebilirim. Telefonu duvara fırlatacağım az kaldı :)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Öncelikle cihazın kilidini açmanız gerek bunun için bağlantıdaki konudan destek alabilirsiniz.
Cihazın kilidini açtıktan sonra cihaza custom recovery yüklemeniz gerek bağlantıdan destek alabilirsiniz.
Tüm bu işlemler tamamlandığında cihazınıza istediğiniz romu yükleyebilirsiniz.
Aosp Romlar
Miui 11 Romlar
Miui 12 Romlar
Miui 12.5 Romlar

Cihaz forumu

Oyla:

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle cihazın kilidini açmanız gerek bunun için bağlantıdaki konudan destek alabilirsiniz.
Cihazın kilidini açtıktan sonra cihaza custom recovery yüklemeniz gerek bağlantıdan destek alabilirsiniz.
Tüm bu işlemler tamamlandığında cihazınıza istediğiniz romu yükleyebilirsiniz.
Aosp Romlar
Miui 11 Romlar
Miui 12 Romlar
Miui 12.5 Romlar

Cihaz forumu
Peki siz bu işleri biliyor musunuz? Discord ismimi versem sizin için sorun olur mu?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Peki siz bu işleri biliyor musunuz? Discord ismimi versem sizin için sorun olur mu?
Paylaştığım konulardaki adımları uygulayarak kendiniz de yapabilirsiniz. Kilit açma başvurunuzu yaptıktan sonra minimum 168 saat beklemeniz gerekecek önce başvurunuzu yapın kalan kısımları kilit açılınca yaparsanız.

Oyla:

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Paylaştığım konulardaki adımları uygulayarak kendiniz de yapabilirsiniz. Kilit açma başvurunuzu yaptıktan sonra minimum 168 saat beklemeniz gerekecek önce başvurunuzu yapın kalan kısımları kilit açılınca yaparsanız.
Teşekkürler, bu Rom işlerinden hiç anlamıyorum şu MIUI'ın hantal çalışmasından telefonu kıracağım az kaldı. Sadece korktuğum için istemiştim kusura bakmayın.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Teşekkürler, bu Rom işlerinden hiç anlamıyorum şu MIUI'ın hantal çalışmasından telefonu kıracağım az kaldı. Sadece korktuğum için istemiştim kusura bakmayın.
Estağfurullah kusurluk bir durum yok ortada sizin de yapabileceğiniz basit konular bunlar. Sadece işlemleri yaparken RAHAT OLUN, ACELECİ DAVRANMAYIN, PANİK YAPMAYIN gerisi kolay. :) İlk önce rehberlerden faydalanarak kilidi açın, sonra cihaza rom yüklerseniz. Kilit açıldıktan sonra ben olmazsam bir başkası size mutlaka yardımcı olur rom yükleme konusunda.

Oyla:

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Estağfurullah kusurluk bir durum yok ortada sizin de yapabileceğiniz basit konular bunlar. Sadece işlemleri yaparken RAHAT OLUN, ACELECİ DAVRANMAYIN, PANİK YAPMAYIN gerisi kolay. :) İlk önce rehberlerden faydalanarak kilidi açın, sonra cihaza rom yüklerseniz. Kilit açıldıktan sonra ben olmazsam bir başkası size mutlaka yardımcı olur rom yükleme konusunda.
Peki birşey daha sorabilir miyim? Twrp çok karmaşık geldi bunu kullanmadan rom atma durumum var mı?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Oyla:

Umutakin10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut Akın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Sadece global rom sürümlerini yükleyebilirsiniz. Custom rom yükleyemezsiniz.
Bu işlemlerden önce bilgisayara herhangi bir driver yüklemem gerekiyor mu? Az önce bt kilidini açmak istedim fastboot ekranındayken Unlock yazısına basamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sadece global rom sürümlerini yükleyebilirsiniz. Custom rom yükleyemezsiniz.
Ayrıca Fastboot ekranında resim yoktu sadece turuncu yazı vardı FASTBOOT şeklinde.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Bu işlemlerden önce bilgisayara herhangi bir driver yüklemem gerekiyor mu? Az önce bt kilidini açmak istedim fastboot ekranındayken Unlock yazısına basamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Fastboot ekranında resim yoktu sadece turuncu yazı vardı FASTBOOT şeklinde.
Evet sürücülerin yüklü olması gerekli, aksi halde pc cihazı görmez. Bağlantıdan sürücüleri indirip yükleyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt