Yardım Redmi Note 8 - Redmi Note 8 Pro - Mi 9 Lite Modelleri İçin Ekran Koruyucu Tavsiye

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım yakın zamanda ben de MIUI'a geçiş yapacağım fakat alacağım Xiaomi telefon için ekran koruyucu tavsiyesine ihtiyacım var şuan 3 tane model var sırasıyla Redmi Note 8, Mi 9 Lite ve Redmi Note 8 Pro bu 3 modelden birisini alacağım bu modeller için ekran koruyucu tavsiyelerinizi bekliyorum. Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Trendyol vs. sitelerden kaliteli bir tane önerilerinizi bekliyorum bütçem maksimum 50-60 TL civarı ucuzdan pahalıya her türlü tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleme:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Arkadaşlar gerek kalmadı sizin ne kadar ilgisiz ve mesaj yazmaya üşengeç üyeler olduğunuzu gördüm Mi 9 Lite aldım kırılmaz camını da aldım inşallah sizin de başınıza aynı durum gelir.

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Arkadaşlar gerek kalmadı sizin ne kadar ilgisiz ve mesaj yazmaya üşengeç üyeler olduğunuzu gördüm Mi 9 Lite aldım kırılmaz camını da aldım inşallah sizin de başınıza aynı durum gelir.

Üşengeçlikle alakası yok her şeyin tavsiyesini istemeyin yeter artık alt tarafı ekran koruyucu alacaksınız kasmayın bu kadar kendinizi. Yakında "Arkadaşlar 5₺m var hangi çikolatayı tavsiye edersiniz" diye başlıklar göreceğiz...

mersinyapici3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TC GamzeMersin Yapıcı
Konular
8
Su telefon koruyuculara verilen paralara yeni ekran alınır ya. 50 60 tl nedir? Alin 5 tl lik tmm kasmanin alemi yok. Telefon köşeden darbe alirsa, üzerinde 100tl lik koruyucu olsa yok çaresi.

Üst Alt