Yardım Redmi Note 8 qualcomm hs-usb QDloader 9008 COM 3

dbgstudios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global rom v10.3.5
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese Merhaba arkadaşlar rica ediyorum yardımcı olursanız sevinirim Bootloader açıldıktan sonra TWRP yükleyip rom falan atarken telefon şarjı bitmiş gibi kapandı rom yüklerken şarj %100 dü. mi flash ile fastboot rom yüklemede hello packet yazıp hata veriyor yada error. Bilgisayar Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 com 3 olarak görüyor Güç tuşuna basılı tuttuğumda 9008 com 3 kaybolup tekrar geliyor.Fastboot rom da denedim recovery romda denedim çin romunuda denedim hepsini denedim bu tarz hatalar veriyor yardımcı olursanız çok memnun olurum. Hiç bir şekilde açılmıyor bildirim şarj ışığı bile yanmıyor maket gibi kaldı.
bazende bu hatayı alıyorum bir çok mi flash dan denedim olmuyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dbgstudios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
teşekkür ederim fakat o şekilde de denedim olmuyor maalesef başka yapabileceğim birşey yokmu şarjı bittiğinde düzelir mi acaba yada elimden gelebilecek başka yollara ihtiyacım var rica ediyorum bilen daha önce yaşayan bu sorunu nasıl halletti yardımcı olursanız çok sevinirim

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
teşekkür ederim fakat o şekilde de denedim olmuyor maalesef başka yapabileceğim birşey yokmu şarjı bittiğinde düzelir mi acaba yada elimden gelebilecek başka yollara ihtiyacım var rica ediyorum bilen daha önce yaşayan bu sorunu nasıl halletti yardımcı olursanız çok sevinirim

Zenex ulaşın kendisi yetkili hesap ihtiyacınız olduğunu söyledi yardımcı olacaktır

Oyla:

dbgstudios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
bunu Kendi imkanlarımla yapmanın bir yolu yok mu uzaktan bağlantı ile bana yardımcı olabilecek yardım sever bir arkadaşımız yok mu acaba

Oyla:

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Hocam bence senin bilgisayarın veya anakartın bozuk anakart tamiri yapan Xiaomi servislerine git.

Oyla:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
Flash all'ı seçerek flashlamayı denediniz mi? Resimde except storage'li olan seçenek işaretli.

Oyla:

dbgstudios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Hocam bence senin bilgisayarın veya anakartın bozuk anakart tamiri yapan Xiaomi servislerine git.
hayır bilgisayarım gayet iyi çalışıyor bir sorun yok
Flash all'ı seçerek flashlamayı denediniz mi? Resimde except storage'li olan seçenek işaretli.
evet şimdi o şekildede denedim değişen birşey olmadı maalesef
bu yüklemem gereken romlar tgz. formatında olacak değil mi yanlış yapmıyorum içini çıkartıp klasöre atıp öyle yapıyorum

Son düzenleme:
Oyla:

dbgstudios

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
arkadaşlar telefon da bu sabah bir gelişme var artık güç düğmesine basılı tuttuğum da beyaz renk bildirim ışığı sürekli yanıp sönüyor elimi bırakınca duruyor bu ne demek oluyor şimdi.Şarjı bitince açılır diyenler vardı diğer konularda acaba şarjı mı bitiyor yada bitti mi şarja taktım ama şarja takınca da sürekli olarak ışık yanıp sönüyor düne kadar en ufak ışık belirtisi bile yoktu

Oyla:

azadka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
azadka
Cihazım
iphone
Konular
0
slm kardesim bende ayni sekilde bi tane var emmc gitmis server uzerinde flash attim olmadi emmc gitmis malesef

Oyla:
Üst Alt