Soru Redmi Note 8 Pro'dan Note 10 5g'ye geçilir mi? Yardım..

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
24
Merhaba. Elimde 1 yıla yakın süredir kullandığım Note 8 pro var. Uygun fiyata bir alıcı buldum ve üzerine 300 tl gibi bir miktar ekleyip 0 Note 10 5G ile değişerek telefonumu yenilemek istiyorum. Tecrübeli arkadaşlar bu fikrimi nasıl değerlendiriyorsunuz. Yardımcı olur musunuz. ? ( her iki cihaz da yurtdışı kayıtlı ) .

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Pek.bi avantajınız olmaz en azından biraz daha verip note 11 pro vb alın ama genede 300tl farkla almak güzel

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
24
Pek.bi avantajınız olmaz en azından biraz daha verip note 11 pro vb alın ama genede 300tl farkla almak güzel
açıkçası oyun oynayan biri değilim. o yüzden telefonu yormam ve yüksek perfomans beklemiyorum. bug, takılma, hata olmasın, bataryası ömrü de ideal seviyede olsun yeterli. beklentim bu kadar. o yüzden 1 yıllık bir cihazı cüzi miktarla yenilemek gibi bir imkan varken değerlendirmek istiyorum ancak note 10 5g kullanıcı sayısı mı az yoksa telefonda hata var da tutulmuyor diye midir nedir bilmiyorum pek yorum göremedim.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
açıkçası oyun oynayan biri değilim. o yüzden telefonu yormam ve yüksek perfomans beklemiyorum. bug, takılma, hata olmasın, bataryası ömrü de ideal seviyede olsun yeterli. beklentim bu kadar. o yüzden 1 yıllık bir cihazı cüzi miktarla yenilemek gibi bir imkan varken değerlendirmek istiyorum ancak note 10 5g kullanıcı sayısı mı az yoksa telefonda hata var da tutulmuyor diye midir nedir bilmiyorum pek yorum göremedim.
İkisininde eksileri artıları var bakın hocam ona göre alabilirsiniz

VVadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note5 Pro
Konular
2
Alınmaz. Note 8 pro kamerası ile note 10 5g arasında çok çok fark var. Note 8 pro çok daha net çekiyor.

Üst Alt