Rehber Redmi Note 8 pro Unbrick Nasıl Yapılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Yeni bir yöntem çıktığı söyleniyor. Artık herkes kendi telefonunu ücretsiz bir şekilde kurtarabilecek diye vaat var. Yöntem ileriki saatlerde açıklanacak. Eğer işe yararsa devrim niteliğinde olacaktır. Çalışırsa forumda konusu hızlıca açılacak.

Son düzenleme:

Dağdelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
1
Geçmiş olsun. Çözüm önerisi için teşekkür ederiz Ama ülkemizde Paypal kullanımı sıkıntı şuanda. Zaten bunlara yakın ve benzer fiyatlarda dolandırılma riski olmadan bizde bu cihazların tamirini yapıyoruz. Riske gerek yok bence..
Hiçbir riski yok! Brick olmuş telefonların tekrar çalıştırılabilmesi için 2.ci tek altenatif JTAG veya MEDIA-BOX diye bir box var, tüm telefonların sistemlerine sıfırdan nufuz edebiliyor, tabiki bunu sizlerde biliyorsunuz, bunun dışında ingilizce olan XDA sayfasında bile malesef işe yarayan bir yol yok.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hiçbir riski yok! Brick olmuş telefonların tekrar çalıştırılabilmesi için 2.ci tek altenatif JTAG veya MEDIA-BOX diye bir box var, tüm telefonların sistemlerine sıfırdan nufuz edebiliyor, tabiki bunu sizlerde biliyorsunuz, bunun dışında ingilizce olan XDA sayfasında bile malesef işe yarayan bir yol yok.
Artık var hocam. Bugün açıklandı ve az sonra denenecek

Not denendi çalışıyor.
Kaynak:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
İnşallah, başarabilen herkese helal olsun! Hiçbir başarı karşılıksız kalmaz.!
Artık oluyor. Kaynak gösterdiğim siteye bakınız:)
Çoğu mediatek işlemcili telefona işe yarıyor o yüzden mesajda farklı modelden bahsedilmiş

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
!! İşaretli cümle kurmanızı gerektiren bir durumda yok.. Ben size yetkili hesap uğruna dolandırılan kişilerin listesini atsam şaşırırsınız. Hepsinin ortak özellikleride ingilizce bilmeleri siz beni anlıyormusunuz? Biz brick olan cihazları xda mış paypal mış uşraşmadan çözüyoruz. Jtag felan gerek yok biz bilgisayara bağlanıp siz seyrederken tamirini gerçekleştiriyoruz zaten..

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Yeni bir yöntem çıktığı söyleniyor. Artık herkes kendi telefonunu ücretsiz bir şekilde kurtarabilecek diye vaat var. Yöntem ileriki saatlerde açıklanacak. Eğer işe yararsa devrim niteliğinde olacaktır. Çalışırsa forumda konusu hızlıca açılacak.
Hocam bilgi paylaşımı için teşekkür ederim, peki bu yöntem bootloader kilidi kapanan cihaz içinde geçerli mi. Yani demem o ki bootloader kapali cihaza bu yontemle sistem yükleyebilir miyiz?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam bilgi paylaşımı için teşekkür ederim, peki bu yöntem bootloader kilidi kapanan cihaz içinde geçerli mi. Yani demem o ki bootloader kapali cihaza bu yontemle sistem yükleyebilir miyiz?
Denemeden bilinmez hocam ama muhtemelen yükler

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Denemeden bilinmez hocam ama muhtemelen yükler
Bilocan senin dilin, ağzın ne söylir. Bal damlir agzindan. Takilma bir yanada hocam ins yukler ozaman efsane olur. Brick olacak diye korktuğumuz cihazı biraz daha rahat kullanırız en azından. Çok sağolun hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt