Yardım redmi note 8 pro şarj olmuyor

hakkiserif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Redmi niye 8 pr
Konular
5
arkadaşlar iyi geceler telefonum şarj olmuyor.şarj söketi arızalı dediler şarj söketi değişimi yapıldı fakat hala aynı sorun devam ediyor.Telefonun arkasındaki redmi yazısının olduğu yere baskı yapınca bir an gidip geliyor.Tam sorun nedir ne yapmalıyım.Birde telefonum önceden garantiden ekranı değişmişti şimdi dışarıda yaptırmama rağmen garantiye birdaha gönderebilir miyim ?

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
arkadaşlar iyi geceler telefonum şarj olmuyor.şarj söketi arızalı dediler şarj söketi değişimi yapıldı fakat hala aynı sorun devam ediyor.Telefonun arkasındaki redmi yazısının olduğu yere baskı yapınca bir an gidip geliyor.Tam sorun nedir ne yapmalıyım.Birde telefonum önceden garantiden ekranı değişmişti şimdi dışarıda yaptırmama rağmen garantiye birdaha gönderebilir miyim ?
Merhaba öncelikle geçmiş olsun.. Kulaklık ve hoparlör problem yaşıyormusunuz?? garanti dışı olmuştur cihazınız garanti anlar dışardan işlem yapıldığını..

hakkiserif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Redmi niye 8 pr
Konular
5
Merhaba öncelikle geçmiş olsun.. Kulaklık ve hoparlör problem yaşıyormusunuz?? garanti dışı olmuştur cihazınız garanti anlar dışardan işlem yapıldığını..
hayır hocam yaşamıyorum hoparlör problemi

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
Baskı yapınca gelip gidiyorsa alt board problem olabilir.. Veya flex
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hayır hocam yaşamıyorum hoparlör problemi
Tekrar işlemi yapan yere problemi iletmelisiniz cihaz donalimsal problem yaşıyorsunuz ( farklı şarj deneyin birde)

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    10,7 KB · Görüntüleme: 3

hakkiserif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Redmi niye 8 pr
Konular
5
Baskı yapınca gelip gidiyorsa alt board problem olabilir.. Veya flex
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tekrar işlemi yapan yere problemi iletmelisiniz cihaz donalimsal problem yaşıyorsunuz ( farklı şarj deneyin birde)
evet bu parça değişti tam olarak dediğim gibi telefonun arka tarafına baskı yapınca geri geliyor sonra birdaha gidiyor.Umarım büyük bir sorun değildir.

• Beğen
Tepkiler: ADS

hakkiserif

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Redmi niye 8 pr
Konular
5
Arkadaşlar sorun bugün halloldu.Anakart ile alt board arasındaki flexteki hasardan dolayı oluyormuş.Bu problemi yaşayan arkadaşlar telefonu ben gibi bastırıp şarj etmeye çalışmasın.Çünkü yuvaların bozulma ihtimali oluyor.

• Beğen
Tepkiler: ADS

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
Arkadaşlar sorun bugün halloldu.Anakart ile alt board arasındaki flexteki hasardan dolayı oluyormuş.Bu problemi yaşayan arkadaşlar telefonu ben gibi bastırıp şarj etmeye çalışmasın.Çünkü yuvaların bozulma ihtimali oluyor.
Gecmiş olsun...

Üst Alt