Yardım redmi note 8 pro şarj çok hızlı

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu gece 100 100 iken sabah yüzde 90 lara düşüyor hücre bekleme yüzde 31 android sistemi 24,50 ben anlamadım sabah kalktığımda ekranda hani bildirim senkrnozyon olsa neyse bildirimde yok bu kadar bi telefon sarj yediğini görmedim neyi kapatmam lazım biliyorsunuz 4500 mah bataryada bu kadr sarj yenirmi iphone kullandım huawei kullandım gece 100 100 ken sabah düşme olmuyordu

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
eşimin huawei de deniyorum 100 100 de gee çıkarıp sabah takıyorum düşmüyor bunda düşüyor hızlı bir düşüm var bunu servise versem servis nasıl dener ne kadar zamanda dener bilmiyorum 4500 mah fakan değil sanırım batarya
Telefonu koyduğunuz yerde hat çok düşük çekiyor olabilir ve telefon tüm gece sinyal arıyor olabilir onun dışında ekstra şarj yiyen uygulamalar olabilir bize pil kısmında uygulamaların kullanımını ve ayrıntılar kısmını atabilirseniz bunlara bakabiliriz aksi takdirde yardımcı olamaz kimse :)

Oyla:

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
tüm gece sinyal mi alıyor demek apple samsung huawei sabaha kdar sinyal vs almıyor bildirim geldiği halde bende bildirim yok pil düşüyor.pil kllanım istatisliği androil sistemi yüzde 18 whatsap 17 xiaomi hizmet 15 google play 9 ekran 8
ben hiç hayatımda böyle telefonda böyle bişiylere bakmadım

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
tüm gece sinyal mi alıyor demek apple samsung huawei sabaha kdar sinyal vs almıyor bildirim geldiği halde bende bildirim yok pil düşüyor.pil kllanım istatisliği androil sistemi yüzde 18 whatsap 17 xiaomi hizmet 15 google play 9 ekran 8
ben hiç hayatımda böyle telefonda böyle bişiylere bakmadım
O zaman yapabileceğimiz bir şey yok iyi akşamlar

Oyla:
Üst Alt