Yardım redmi note 8 pro şarj çok hızlı

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu gece 100 100 iken sabah yüzde 90 lara düşüyor hücre bekleme yüzde 31 android sistemi 24,50 ben anlamadım sabah kalktığımda ekranda hani bildirim senkrnozyon olsa neyse bildirimde yok bu kadar bi telefon sarj yediğini görmedim neyi kapatmam lazım biliyorsunuz 4500 mah bataryada bu kadr sarj yenirmi iphone kullandım huawei kullandım gece 100 100 ken sabah düşme olmuyordu

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu gece 100 100 iken sabah yüzde 90 lara düşüyor hücre bekleme yüzde 31 android sistemi 24,50 ben anlamadım sabah kalktığımda ekranda hani bildirim senkrnozyon olsa neyse bildirimde yok bu kadar bi telefon sarj yediğini görmedim neyi kapatmam lazım biliyorsunuz 4500 mah bataryada bu kadr sarj yenirmi iphone kullandım huawei kullandım gece 100 100 ken sabah düşme olmuyordu
Gece yatarken telefonun hücreselini 2Gye alın azalıcaktır.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

Cihaz henüz yeni çıktı hocam. Optimasyon sorunları elbet vardır. Hücresel bekleme için cihazınız bulunduğu alanda çekim kuvvet düşükse bunu yaşarsınız. Android sistemi içinse dediğim gibi güncellemelerle bu sorunu çözeceklerdir. Cihazınıza fazla uygulama kurduysanız bunlarda örneğin gps konumunu çok kullanıyorsa buda şarja etki eder.

Oyla:

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Guncelleme ile yeni bir optimizasyon olustu. Ayni dertten cok kisi muzdaripti . Ben daha dün miui 11 e gectim. 11.0.1.0 versiyonuna. Suan inanilmaz guzen bir sarj suresi var. Pil bitmiyor diyebiliirm.. guncelleme ile duzelebilecek bir durum . Guncellemen geldiyse yukle ve ardindan bir formatlayip cihazi temiz kurulum yap . Sorunlarin gececektir emin ol.

Oyla:

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
yani ben facebook instgram twiter bile kullanmıyorum bi kaç oyun mynet sahibinden letgo vs yani anormal programda yok ama böyle şarj yemesi açıkcası bi kaça düzelmezse ben gine bildiğim telefonlara dönmek zorunda kalırım sonuçta batarya büyük diye aldım

Oyla:

MONAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco F5
Meslek
Ticaret
Konular
20
Bence bi dedigimi yap . Bir resetle guzelce. Sonra yeniden uygulamalarini yukle . Yuzde 90 san duzelicek.

Oyla:

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
zaten mi 11 de şuan yüklü format derken fabrika ayarımı yoksa hard reset format mı

Oyla:

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
arkad
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar hala soruma çözüm bulamadım sanırım telefonu satıcam başka bi telefona gidicem en azından sarjının mantıksız gitmediği bi yere.

Oyla:

serdar.yakupoglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
note2
Konular
3
Satmadan önce başka bir telefona hattınızı takma şansınız varsa birde onla deneseydiniz ondaki durumuna bi baksaydınız hücresel verinin

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

denizoksum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deniz
Cihazım
redmi note 8pro
Konular
7
eşimin huawei de deniyorum 100 100 de gee çıkarıp sabah takıyorum düşmüyor bunda düşüyor hızlı bir düşüm var bunu servise versem servis nasıl dener ne kadar zamanda dener bilmiyorum 4500 mah fakan değil sanırım batarya

Oyla:
Üst Alt