Yardım Redmi note 8 pro root

Mami1233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
2
Yurtdışı bir redmi note 8 prom var ilk aldığımda güncelleme vardı yaptım ondan sonra bir daha açılmadı telefoncu yaptı asla sıfırlama dedi o günden beri hiç sıfırlamadım
peki root nasıl atabilirim? sıfırlancağı için root gidermi bilmiyorum ve imeiyi nasıl geri getirebilirim?

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
7
Yurtdışı bir redmi note 8 prom var ilk aldığımda güncelleme vardı yaptım ondan sonra bir daha açılmadı telefoncu yaptı asla sıfırlama dedi o günden beri hiç sıfırlamadım
peki root nasıl atabilirim? sıfırlancağı için root gidermi bilmiyorum ve imeiyi nasıl geri getirebilirim?
İmei tek sime mi yoksa çift sime mi atılmış? QCN dosyasını değiştirerek yapılan yöntemlerde güncelleme ve sıfırlamada gitmiyor bu modellerde. (Sadece Sim-2'ye atılır)

Mami1233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İmei tek sime mi yoksa çift sime mi atılmış? QCN dosyasını değiştirerek yapılan yöntemlerde güncelleme ve sıfırlamada gitmiyor bu modellerde. (Sadece Sim-2'ye atılır)
ikinci sim'e atıldı

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
7
ikinci sim'e atıldı
Bu durumda gitmemesi lazım IMEI'ler. Xiaomi IMEI Tools'tan QPST ve QFIL aracılığıyla yedek alıp olası bir duruma karşı geri yükleme yapabilirsiniz. Fakat o telefonun IMEI'lerine kolay kolay bir şey olmaz. Olursa da yedek alırsanız kolaylıkla yüklenir.

Mami1233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu durumda gitmemesi lazım IMEI'ler. Xiaomi IMEI Tools'tan QPST ve QFIL aracılığıyla yedek alıp olası bir duruma karşı geri yükleme yapabilirsiniz. Fakat o telefonun IMEI'lerine kolay kolay bir şey olmaz. Olursa da yedek alırsanız kolaylıkla yüklenir.
peki root nasıl atabilirim pc var ama şimdi twrp kurunca herşey giderm onu bilmiyorum root atılınca normal olarak bir cihaz sıfırlanıyor ama yurt dışı olduğu için geçen seferki gibi bootta kalma olasılığı varmıdır?

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Hangi MIUI sürümünü kullanıyorsunuz

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
root atınca telefon neden sıfırlansin ki?

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
14
izlediğim videolarda genellikle sıfırlanıyordu
Bootloader kilidini açtığınızda cihaz sıfırlanır. Eğer zaten kilit açık ise Custom recovery yükleyip ROOT atmanız gerekiyor. Bu son iki işlemde zaten sıfırlama olayı yok. Tek sorun, işlemleri kusursuz yapmaz ve cihazı brick ederseniz mecbur unbrick işlemleri için sıfırlama gerekiyor.

Üst Alt