Yardım Redmi note 8 pro oyunlarda canlı lık yok

İmpala13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.6 eea
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar ben note 8 pro kullanıyorum aynı telefon arkadaşımdada var ama oyunlarda örneğin pubg onun telefonu daha akıcı ve ekranı daha canlı neden olabilir ben eea romundayım arkadaşım global sürümde nedeni nedir acaba yardımcı olabilir misiniz

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar ben note 8 pro kullanıyorum aynı telefon arkadaşımdada var ama oyunlarda örneğin pubg onun telefonu daha akıcı ve ekranı daha canlı neden olabilir ben eea romundayım arkadaşım global sürümde nedeni nedir acaba yardımcı olabilir misiniz
Hocam grafik seçimleriniz aynı mi ona bakın derim oyun ayarlarında hdr akıcı vs ayarlar ile alakalı bu durum vede internet hızına göre FPS düşer yükselir görüntü kalitesi ona göre değişiklik gösterir

Oyla:

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Malesef IPS ekran canlılık konusunda çok verimli değil yapacak birşey yok amoledin sıkıntısı ise oyunlarda çok çabuk hayalet ekran oluşuyor.

Oyla:

Mollykobinson32nn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mollykobins
Cihazım
redmi note 10
Konular
0
Bu cihaza geçmek istiyorum ama android oyunlarını iyi oynamayacak gibi görünüyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

İmpala13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
4
Hocam grafik seçimleriniz aynı mi ona bakın derim oyun ayarlarında hdr akıcı vs ayarlar ile alakalı bu durum vede internet hızına göre FPS düşer yükselir görüntü kalitesi ona göre değişiklik gösterir
Ayarlar aynı hocam

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Okuma modunun kapalı olup olmadığına bakın. Ekran parlaklık ayarını kontrol edin. Ayarlar.ekran. renk şemasını kontrol edin. Belki farklı ayarlar kullanıyorsunuzdur. Note 8 pro şu an için oyunlarda iyi bir telefon bence. Akıcılk için arka planda uygulama kalmamasına dikkat edin.

Oyla:

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Bu cihaza geçmek istiyorum ama android oyunlarını iyi oynamayacak gibi görünüyor?
Eğer PUBG için diyorsan çok kasıyor. Kardeşimde 8 ramli var ama baya bi kasıyor oyunlarda Qualcomm işlemci daha iyi oyun için alacaksan bence alınmaz

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Eğer PUBG için diyorsan çok kasıyor. Kardeşimde 8 ramli var ama baya bi kasıyor oyunlarda Qualcomm işlemci daha iyi oyun için alacaksan bence alınmaz
Ben kullandım sıfır kasma yaşadım kullanılan rom ile alakası vardır.
Kardeşinin cihazin boot kilidi açıp Endonezya romu kur bak bakalım kasma olacak mı

Oyla:

İmpala13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
4
Okuma modunun kapalı olup olmadığına bakın. Ekran parlaklık ayarını kontrol edin. Ayarlar.ekran. renk şemasını kontrol edin. Belki farklı ayarlar kullanıyorsunuzdur. Note 8 pro şu an için oyunlarda iyi bir telefon bence. Akıcılk için arka planda uygulama kalmamasına dikkat edin.
Anladım hocam teşekkürler

Oyla:
Üst Alt