Yardım Redmi note 8 pro netflix sorunu

Bankocukahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Çözüm bulunursa buraya yazar mısınız arkadaşlar aynı sorun bende de var android 10'a geçmeme rağmen

islmgndz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 9t
Konular
8
Redmi note 8 pro QGGMIXM M1906G7G kullanıyorum. Resmi android 10 yüklü. netflixteki hd sorunu düzeldi. Play storedan resmi netflix uygulamasını yükledim ve sorunsuzca izliyorum. Google uygulamaları nedeniyle endonezya romu kurmak istiyorum. QGGMIXM M1906G7G bu bilgilere sahip telefona endonezya rom kursam netflixte sorun yaşar mıyım acaba?
hocam bende e modeli var çin modeli. endonezya rom u kullanıyorum. fastboottan android 9 endonezya yükledim netflix sd oldu. daha sonra recovery ile endonezya android 10 yükledim. nerflix şuan hd ve gayet iyi.

benvesen27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
XİAOMi
Konular
2
Şu yöntemi deneyin isterseniz
Kardeşim indirdim kurdum l1 sertifikası var ama yine hd değil netflix sürümüm 7.48 hd izleyebilirsiniz diyor interndtim 100mbs.sertifika onaylı adroid 10 güncellemesi yaptım ama görüntü hala berbat

Son düzenleme:

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Kardeşim indirdim kurdum l1 sertifikası var ama yine hd değil netflix sürümüm 7.48 hd izleyebilirsiniz diyor interndtim 100mbs.sertifika onaylı adroid 10 güncellemesi yaptım ama görüntü hala berbat
Hocam şunu açın netflixte sağ üst kısımda izlediğiniz çözünürlük yazar ordan bi kontrol edin isterseniz

benvesen27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
XİAOMi
Konular
2
Hocam şunu açın netflixte sağ üst kısımda izlediğiniz çözünürlük yazar ordan bi kontrol edin isterseniz
baktım kardeşim bu gözüküyor
1920x1080. The walking death 7.Ci sezon 6 cı bölüm piksel piksel
Mi5s plusta hd izleyebiliyodum note 8 proda pikseller gözüküyor

tatarusame

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İ.
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
baktım kardeşim bu gözüküyor
1920x1080. The walking death 7.Ci sezon 6 cı bölüm piksel piksel
Mi5s plusta hd izleyebiliyodum note 8 proda pikseller gözüküyor
Normalde netflix internet hızına göre çözünürlük sunuya ve bikaç dakika sürebiliyor en yüksek çözünürlüğe çıkması ondan olabilir sorununuz veyahut avrupada aldığı kararla yayın kalitesini düşürecekti öyle bişeyde sebep olabilir
Ama cihaz kaynaklı olduğunu sanmıyorum

benvesen27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
XİAOMi
Konular
2
Normalde netflix internet hızına göre çözünürlük sunuya ve bikaç dakika sürebiliyor en yüksek çözünürlüğe çıkması ondan olabilir sorununuz veyahut avrupada aldığı kararla yayın kalitesini düşürecekti öyle bişeyde sebep olabilir
Ama cihaz kaynaklı olduğunu sanmıyorum
Bende öyle düşünüyorum millet evine çekildi sunucular rahatlasın diye bi karar almıştı mart ayında baya kurcaladım sonuç yok

More

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
N7100
Konular
0
hocam bende e modeli var çin modeli. endonezya rom u kullanıyorum. fastboottan android 9 endonezya yükledim netflix sd oldu. daha sonra recovery ile endonezya android 10 yükledim. nerflix şuan hd ve gayet iyi.
Teşekkür ederim.

More

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
N7100
Konular
0
Biraz önce fastboottan endonezya android 9 rom yükledim. Daha sonra android 10 endonezyaya güncellemek için gerekli olan güncelleme paketini indirip manuel olarak android 10'a geçtim. Netflix play store'dan yüklenemiyor artık. Cihazınızla uyumlu değil yazmakta.Bölgeyi endonezya yapıp otomatik olarak gelen uygulama marketinden netflix yükledim. Sertifika L1 olarak görünmesine rağmen HD ibaresi görünmüyor ve görüntü de haliyle HD değil.

Özetle endonezya romu yükleyerek google uygulamarından kurtuldum fakat bu kez de google playden netflix yükleyemez oldum. Harici apk ya da farklı yollarla hd problemi aşılır ama playstoredan yükleyemedikten sonra pek anlamsız oluyor.

Son düzenleme:

Bankocukahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Arkadaşlar merhaba ben de android 10a güncellememe rağmen Netflix HD değil yani L1 desteği yok L3 yazıyor hâlâ, son sürüm yüklü Netflix'in ve android sürümüm de global 10. Ne yapmam lazım?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt