Yardım Redmi note 8 pro netflix sorunu

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
M1906G7E sürümünü kullanıyorum Netflix ne yapsam yapayım l1 olmadı cihaz gelmedi yani fastboot ile android 10 yükledim olmadı sonra tekrar 9 u yükledim 10 u ayarlardan güncelle diyip kurdum yine l1 sertifikasi gelmedi nedeni nedir acaba yapabilen var mı root mu çözüm acaba

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
Telefonunuzun işlemcisi MediaTek Helio G90T . Bu işlemci android 10 ile netfilix hd desteği alacak işlemciler arasında değil. Telefonun modelide hd ve hdr netfilix desteği alan cihazlar arasında değil.

Bence olayı yanlış değerlendiriyorsunuz. Linktede belirtildiği üzere önceden sadece marka ve model olarak verilen destek android 10 ile yonga setine (işlemci) görede verilir oldu. Ancak cihazda bu desteği kontrol eden widevine. Bunun miui ile ilgisi yok. Üreticisi google. Google bunun güncellenmiş versiyonunu verecek xiaomu onun üstüne miui inşa edip verecek. Ben söyleyince bazı arkadaşlar kızıyor. Ama note 8 pro hayal kırıklığının başkenti olacak o işlemci ile.
Ben Netflix dışında başka bir sorun yaşamadım zamanında 1500 liraya almıştım fazlasıyla parasının hakkını veriyor ztn ama şu Netflix de duzelse idi iyiydi

Üst Alt