Çözüldü Redmi Note 8 Pro netflix sorunu

ramazanberk247

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
NETFLİX i açtığımda hd üyelik paketim olmasına rağmen hd yayınları izleyemiyorum normalde YouTube da takılırken falan sorun yok netflix i aradım bunun cihazimdan kaynaklanan Bi problem olduğunu söylediler acaba bilgisi olan Bi yardımcı olabilir mi

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Rica ederim hocam ne demek. İnan aynı durumdan bende müzdaribim. Benim telefonum mi 9Se işlemcisi Snapdragon 712 yani Hd kalitesinde Netflix desteklemiyor.

Evet, hocam ben PC'de denedim PC'de bile çok iyi değildi kalite anlamadım Netflix'e karşı kin tuttum ben bidaha asla almam cihazım desteklese bile.

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Evet, hocam ben PC'de denedim PC'de bile çok iyi değildi kalite anlamadım Netflix'e karşı kin tuttum ben bidaha asla almam cihazım desteklese bile.
Bu konuda bende kızgınım Netflixe. Mi9Se gibi güzelim Telefona Hd kalitesinde görüntü vermiyor.

Oyla:

Bahass1903

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baha
Cihazım
LG g5
Konular
0
Xiaomi yetkilileri bu yorumları okuyorlar mı? bu Netflix sorunu sertifika ile ilgili değil mi? anlaş Netflixle izin al güncelleme getirsinler izleyelim. Telefona para veriyoruz sorunla uğraşıyoruz saçmalık...

Oyla:

azazel4ever

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
seyfi
Cihazım
mi8notepro
Konular
0
telefonumda netflix izliyordum kurulumunda netflix app vardı cayır cayır seyrediyordum nzmn yasallastırdım :) telefonu gitti yani türkiye de seyredilmiyor telefonum 8 note pro

Oyla:

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
telefonumda netflix izliyordum kurulumunda netflix app vardı cayır cayır seyrediyordum nzmn yasallastırdım :) telefonu gitti yani türkiye de seyredilmiyor telefonum 8 note pro

İzliyebilirsin dostum , dene istersen ben Note 8 Pro ile izliyorum

Oyla:

B'urcu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burcu
Cihazım
Resmi note8 pro
Konular
0
Apkmirror web sitesinden farklı Netflix sürümleri yükleyerek deneyin. Bu tip sorunlar genelde cihaz ve uygulama uyumsuzluğundan kaynaklanıyor.
Merhaba ben de redmi note8 pro kullanıyorum fakat Netflix uygulamasına girdiğimde "netfilix hizmetine erişemedik" uyarısı çıkıyor bunun hakkında bir bilginiz var mı acaba?

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Merhaba ben de redmi note8 pro kullanıyorum fakat Netflix uygulamasına girdiğimde "netfilix hizmetine erişemedik" uyarısı çıkıyor bunun hakkında bir bilginiz var mı acaba?
Bu uyarının sonunda herhangi bir numara görünüyor mu? Ayrıca uygulamayı kaldırıp playstore üzerinden tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Oyla:

B'urcu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burcu
Cihazım
Resmi note8 pro
Konular
0
Bu uyarının sonunda herhangi bir numara görünüyor mu? Ayrıca uygulamayı kaldırıp playstore üzerinden tekrar yüklemeyi denediniz mi?
Evet -1001 olarak görünüyor numara evet birçok şey denedim birkaç kez silip indirdim işte telefonu yeniden başlatmamı veya başka bir internet ağını denememi istediler ama olmadı

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Evet -1001 olarak görünüyor numara evet birçok şey denedim birkaç kez silip indirdim işte telefonu yeniden başlatmamı veya başka bir internet ağını denememi istediler ama olmadı

Peki cihazınızda reklam engelleme uygulaması var mı? Ayrıca kullandığınız ROM sürümüne öğrenmemiz için Ayarlar > Telefon bilgileri ekranındaki Miui sürümü bilgisini paylaşabilirmisiniz. Bazı custom ROM sürümkerinde reklam engelleyici dahili olarak geliyor belki sorun bundan kaynaklı olabilir.

Fakat kesin olarak şundan dolayıdır diye bir bilgim yok, elirttiğiniz gibi hata numarası uygulamanın ağ bağlantısıyla ilgili bir sorun olduğunu gösteriyor.

Oyla:

B'urcu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burcu
Cihazım
Resmi note8 pro
Konular
0
Peki cihazınızda reklam engelleme uygulaması var mı? Ayrıca kullandığınız ROM sürümüne öğrenmemiz için Ayarlar > Telefon bilgileri ekranındaki Miui sürümü bilgisini paylaşabilirmisiniz. Bazı custom ROM sürümkerinde reklam engelleyici dahili olarak geliyor belki sorun bundan kaynaklı olabilir.

Fakat kesin olarak şundan dolayıdır diye bir bilgim yok, elirttiğiniz gibi hata numarası uygulamanın ağ bağlantısıyla ilgili bir sorun olduğunu gösteriyor.
Ben uygulamalarda olan reklamları kapamıştım ama onla bir ilgisi olabilir mi acaba yani Xiaomi telefonlarda olan uygulamalara girince reklamlar çıkıyordu onu ayarlardan kapatmıştım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-20-18-01-06-817_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-20-18-01-06-817_com.android.settings.jpg
    165,1 KB · Görüntüleme: 36
Oyla:
Üst Alt