Rom Redmi Note 8 Pro - MIUI v11 V11.0.2.0 QGGIDXM Endonezya Kararlı Rom [Android 10]

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
android 9 tabanlı cihaza v11.0.2 endonezya rom kurdum ve hali hazırda kullanıyorum. bu güncelleme ota dan az önce geldi şuan indiriyorum yükleyince farkettiklerimi paylaşırım

yükleme başarı ile bitti fark ettiklerim;
android 10 animasyon efekti,
sim kartlar & mobil ağlar menü içine "Sim Tercihlerini hatırla" (daha önce varmıydı emin değilim ayrıca en alta gelişmiş ayarlar ve içinde mobil ağ tanımlama ,
ilk defa ram kullanımı 3 gb altına düştü son olarak 1 tık daha hızlı geldi örneğin 610 mb ön belliği anında temizledi, önceden bir kaç saniye sürerdi

şimdilik fark ettiklerim bunlar

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Beta değil kararlı bu gelenin aynısı şarj film sosyal medyada takılma ile 10 12 saat arası ekran süresi alıyorum bı sıkıntı yok ısınma vs de yaşamadım yukledikten sonra format atarsanız iyi olur ama hiçbir sorun ile karsilasmazsiniz ben attım mi atmadım sorun vs de yaşamadım tavsiye olarak soyledim
10-12 saat ekran süresi mi. Hocam ben daha 8in üzerini hiç görmedim karma kullanımda maşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
10-12 saat ekran süresi mi. Hocam ben daha 8in üzerini hiç görmedim karma kullanımda maşallah

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ekran süresi foto atardim ama şimdi yok elimde bu aralar oyun oynadığım için düzensiz sosyal medya ve netflix film YouTube ile takılma ile evet alıyorum en kotu 10 en iyi 12 bu arada Bluetooth kulaklık bağlı oluyor onunda şarj yediğini hesaba katmiyorum

cansevinti

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar sorum şu.
Kamera simgesine tıklıyorum. Başlıyorum kamera modlarını gezmeye fotoğraf 64 portre gece panaromik 2x 0.6x 1x vs dolaşıyorum ve bunları yaparken kameraların önünr tek tek parmağımı koydum. Fark ettim ki sadece orta kamera ve makro kamerası çalışıyor. Sorun benim telefonda mı yoksa bu 4 kamera bi hile mi? Deneyip cevaplar mısınız. Bu arada bütün kamera özelliklerim çalışıyor sorunsuz. Sadece diğer kameralara geçiş yapmıyor.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Kamera simgesine tıklıyorum. Başlıyorum kamera modlarını gezmeye fotoğraf 64 portre gece panaromik 2x 0.6x 1x vs dolaşıyorum ve bunları yaparken kameraların önünr tek tek parmağımı koydum. Fark ettim ki sadece orta kamera ve makro kamerası çalışıyor. Sorun benim telefonda mı yoksa bu 4 kamera bi hile mi? Deneyip cevaplar mısınız. Bu arada bütün kamera özelliklerim çalışıyor sorunsuz. Sadece diğer kameralara geçiş yapmıyor.
64 MP kamera için 64mp moduna geçmeniz gerekiyor

1 tane çalışmayan kamera var. O kamera derinlik algısı için olduğu için görüntü vermemesi normaldir. Portre modunda aktif olur

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Hocam cihazınızda bir sorun olmadığı gibi hile de yok. Hepsi de çeşitli modlarda çalışıyor. Örneğin flaşın altındaki derinlik kamerası yazılımsal olarak fotoğrafı işlemeye yardımcı oluyor. Hepsi çalışıyor yani.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam cihazınızda bir sorun olmadığı gibi hile de yok. Hepsi de çeşitli modlarda çalışıyor. Örneğin flaşın altındaki derinlik kamerası yazılımsal olarak fotoğrafı işlemeye yardımcı oluyor. Hepsi çalışıyor yani.
Flash'in altındaki Makro için değil miydi hocam?

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular