Yardım Redmi note 8 pro instagram kalite sorunu

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Stock ron
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar eşime redmi note 8 pro aldık kendi kamerası ile çekilen fotoları instagrama atmak istediğinde pixel pixel oluyor. Hem story hemde gönderilerde bu şekilde. Benzer konular açılmis ama çoğu video için ve başka xiaomi telefonlar için. Çözümü varmidir.

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Arkadaşlar eşime redmi note 8 pro aldık kendi kamerası ile çekilen fotoları instagrama atmak istediğinde pixel pixel oluyor. Hem story hemde gönderilerde bu şekilde. Benzer konular açılmis ama çoğu video için ve başka xiaomi telefonlar için. Çözümü varmidir.
Bu instagramin xiaomi ile işbirliği ile alakalı bir durum. Bu konuda sadece iPhone bir çalışma yaptı ve Instagram ile anlaşıp fotoğraf ve video kalitesini en üst duzeue kadar çıkardı. Maalesef şuan Xiaominin böyle bir çalışması yok. Aynı zamanda Samsung ve Huawei markalarında da bu durum aynı. Sadece Xiaomi ye atmamak lazım suçu

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Bu instagramin xiaomi ile işbirliği ile alakalı bir durum. Bu konuda sadece iPhone bir çalışma yaptı ve Instagram ile anlaşıp fotoğraf ve video kalitesini en üst duzeue kadar çıkardı. Maalesef şuan Xiaominin böyle bir çalışması yok. Aynı zamanda Samsung ve Huawei markalarında da bu durum aynı. Sadece Xiaomi ye atmamak lazım suçu

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalite kaybi dediğim öyle ufak bisey değil pixel pixel oluyor. Kendimde mi 8se var bir problem yok. Normalden fazla bir kalite düşüklüğü

Oyla:

DiKMeN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürcan
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Kalite kaybi dediğim öyle ufak bisey değil pixel pixel oluyor. Kendimde mi 8se var bir problem yok. Normalden fazla bir kalite düşüklüğü
Kamera ayarlarindan fotograf kalitesini degistirip deneyin isterseniz. Yuksek gordugunu dusurmek isterken cok dusuruyor olabilir. Mesela instagramdan facebooka da yukle diyince facebooka da dusuk gidiyor o yuzden

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Yebi fotolarda yapmıyor ama 1 2 hafta önceki fotolarda bu şekilde. Acaba bulut kaybaklimi dedim nrt hizliyken ve sekronizasyonlar aciikende denedim sonuç aynı.

Oyla:

Emirhan S.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Iphone 5S
Konular
6
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Mi 9 Lite kullanıcısıyım. Yani video kalitesi biraz düşük olsa anlarımda bu resmen tost makinesiyle çekilmiş gibi duruyor. WhatsApp ta video paylaşımı yaptığım zamanda tost makinesiyle çekilmiş gibi duruyor. Ne yapmamız lazım?

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Bu olaya bi el atmaları lazım artık cidden googlemu yapar xiaomi mi yapar yeni api çıkararak yada instagramla oturup anlaşarak satarken bol keseden 20 32 48 64 megapixeller havada uçuşuyo sosyal medyaya gelince tost makinası saçmalık.

Oyla:

Kagan35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kagan
Cihazım
Redmi note8
Konular
0
Merhaba bende de redmi note8 var sonuç aynı herşeyi denedim fakat arkadaşın süper benzetmesi gibi bildiğin tost makinesi

Oyla:

Merve.cel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Merve
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Yebi fotolarda yapmıyor ama 1 2 hafta önceki fotolarda bu şekilde. Acaba bulut kaybaklimi dedim nrt hizliyken ve sekronizasyonlar aciikende denedim sonuç aynı.
Merhaba sorununuz çözüldü mü? Çünkü şu an aynı sorunu ben yaşıyorum

Oyla:
Üst Alt