MIUI 11 Redmi Note 8 Pro - Hindistan Stabil - MIUI 11 V11.0.1.0 - PGGINXM indirme bağlantısı

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Recovery linki 11.0.2 değil 11.0.1 olarak gözüküyor boş yere indirmiş olduk
11.0.2 çıkmadı hocam yanlış yazılmış başlık düzeltildi, indirdiğiniz dosya ismine baksaydısınız keşke.

cepmemet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
11.0.2 çıkmadı hocam yanlış yazılmış başlık düzeltildi, indirdiğiniz dosya ismine baksaydısınız keşke.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sıkıntı değil dostum
Telefonu yeni aldım bootlock saatinin dolmasını bekliyorum yemişim garantisini
Benim için önemli olan
Arama görüşme kaydının çalışması
Hindistan ve Çin romda oluyormuş sanırım

Telefonum global romda bootlock açılır açılmaz hindistan roma geçip görüşme kaydı gerçekten çalılıyormu ona bakacağım olmadı Çin moda geçerim Türkçe şart değil
Nfc ister çalışsın ister çalışmasın dert değil

Benim merak ettiğim bişey var
Recovery ile hint roma geçtikten sonra yayınlanan güncellemeleri otomatik olarak almaya devam edebiliyoruz değilmi
Root VS atmayacağım telefon güncellemeleri alsın Android 10 falan gelsin daha güzel olur
Bu rom çok fazla şarj tüketiyor
4500 mah batarya değilde 3000 mah gibi çalışıyor

Son düzenleme:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Eu Beta da da var.

performance.harmonica

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Performance
Cihazım
GT-N7000
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sıkıntı değil dostum
Telefonu yeni aldım bootlock saatinin dolmasını bekliyorum yemişim garantisini
Benim için önemli olan
Arama görüşme kaydının çalışması
Hindistan ve Çin romda oluyormuş sanırım

Telefonum global romda bootlock açılır açılmaz hindistan roma geçip görüşme kaydı gerçekten çalılıyormu ona bakacağım olmadı Çin moda geçerim Türkçe şart değil
Nfc ister çalışsın ister çalışmasın dert değil

Benim merak ettiğim bişey var
Recovery ile hint roma geçtikten sonra yayınlanan güncellemeleri otomatik olarak almaya devam edebiliyoruz değilmi
Root VS atmayacağım telefon güncellemeleri alsın Android 10 falan gelsin daha güzel olur
Bu rom çok fazla şarj tüketiyor
4500 mah batarya değilde 3000 mah gibi çalışıyor

Selamlar Hint romuna geçiş yaptınız mı aynı durum bende de var arama kaydedici oldukça önemli. Öneriniz var mı

cepmemet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Selamlar Hint romuna geçiş yaptınız mı aynı durum bende de var arama kaydedici oldukça önemli. Öneriniz var mı
Evet dün gece geçtim Hint romuna ses kaydedici oldukça güzel çalışıyor ben miui 10 sürümünü yüklediğim için boot vs atmadım sadece bootloader kilidi açmıştım
fakat miui 11 sürümüne linkteki yazılarımları indirmeme rağmen yükseltemedim beta kullanıcılar için geçerlidir diye uyarı aldım o nedenle miui 11 güncellemesi gelirmi gelmezmi bilmiyorum
siz twrp üzerinden kuracaksanız sıkıntısız bir şekilde yüklersiniz diye düşünüyorum

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Evet dün gece geçtim Hint romuna ses kaydedici oldukça güzel çalışıyor ben miui 10 sürümünü yüklediğim için boot vs atmadım sadece bootloader kilidi açmıştım
fakat miui 11 sürümüne linkteki yazılarımları indirmeme rağmen yükseltemedim beta kullanıcılar için geçerlidir diye uyarı aldım o nedenle miui 11 güncellemesi gelirmi gelmezmi bilmiyorum
siz twrp üzerinden kuracaksanız sıkıntısız bir şekilde yüklersiniz diye düşünüyorum
Bootloader kilidi açmadan yükleyemezmiyiz acaba

performance.harmonica

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Performance
Cihazım
GT-N7000
Konular
0
miui 11 de gördüğüm en güzel artı gri tonlamaydı onun dışında çok ilginç yenilikler görmedim yenilikler ekran görüntüsünü şöyle paylaşayım bl kilidi genpa garantisi için önemli mi acaba ki genpa garantisi içinde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
zaten arıza olan cihazı yokuşa sürdüklerini belirtmişler bende garantiyi gözden çıkardım işin aslı fazladan verdiğim 700 lira cihazın kendi imei ile çalışması idi 10 yıldır samsung ile uğraştığım için yabancılıktan ötürü bir kaç gün daha araştırıp öyle geçişi yapacağım teşekkürler cevabınız için

Üst Alt