MIUI 11 Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı 11.0.4.0 PGGINXM

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 170
  • Görüntüleme 24K

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
hocam 1 haftadır kullanıyorum cihazı imei işini halledip güncellemeyi yaptım 11.0.3.0 vardı bu güncelleme göründü yaptım herşey yolunda fakat temalar uygulamasından duvar kağıdı dışında bişey kullanamaz oldum klasik hatayı veriyor üçüncü parti kaynaklardan gelen temalar desteklenmemektedir 402 ama ben dışarıdan yüklemiyorum ki kendi içindeki varsayılan uygulamasında böyle hata yoktu nasıl aşabilirim sorunu

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
arkadaşlar bende de hindistan versiyon n8p var. bl kilidi açılmadı. herhangi bir şekilde farklı rom yükleyebilir miyim?

hocam bu bootloader kilidi açılmaması durumunu merak ediyorum. xiaomi'ye bl kilidinin açılması için talep gönderiyorsunuz 168 saat sonra açılıyor diye biliyorum. sizin cihazda neden bl açılmıyor?

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
hocam bu bootloader kilidi açılmaması durumunu merak ediyorum. xiaomi'ye bl kilidinin açılması için talep gönderiyorsunuz 168 saat sonra açılıyor diye biliyorum. sizin cihazda neden bl açılmıyor?
168 daatbsüresi henüz dolmadığı için hocam

zigaNa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi9T
Konular
2
hocam 1 haftadır kullanıyorum cihazı imei işini halledip güncellemeyi yaptım 11.0.3.0 vardı bu güncelleme göründü yaptım herşey yolunda fakat temalar uygulamasından duvar kağıdı dışında bişey kullanamaz oldum klasik hatayı veriyor üçüncü parti kaynaklardan gelen temalar desteklenmemektedir 402 ama ben dışarıdan yüklemiyorum ki kendi içindeki varsayılan uygulamasında böyle hata yoktu nasıl aşabilirim sorunu
Merhaba ayni sorunu bende yaşıyorum çözüm bula bildinizmi acaba

S

Silinen üye 107783

Guest
Bende bu Roma bugün geçiş yaptım. Fakat arkadaşların bahsettiği tema hatası bende de var ve çözemedim bir türlü.

Ayrıca bazı sitelerde India Roma da android 10 geldiğini okudum fakat sanırım hala genele yayılmamış.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hakankocatepe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
iPhone 11
Meslek
Memur
Konular
8
Bende bu Roma bugün geçiş yaptım. Fakat arkadaşların bahsettiği tema hatası bende de var ve çözemedim bir türlü.

Ayrıca bazı sitelerde India Roma da android 10 geldiğini okudum fakat sanırım hala genele yayılmamış.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bende hiçbir sorun yok. Temalar eksiksiz çalışıyor.

Üst Alt