Rom Redmi Note 8 Pro Hindistan Kararlı 11.0.3.0 PGGINXM

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Telefonumda global son sürüm yüklü ayarlardan bölgeyi hindistan veya endenozya seçsem bir soraki gelecek güncelleme bu ülkelerin kinimi yükler.
Hayır o şekilde işlemez sistem

Aslan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Benim sıkıntım bilgisayar olmaması bu yüzden rot işine giremiyorum endenozya veya hindistan romu kurmak istiyorum bunun kolay bir yolu yok mu telefonu sıfırlasam kurulum aşamasında hindistan seçsem olurmu saygılar.

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Evet kardeş çok memnunum. Bu romdan şimdiye kadar hiç sıkıntı çıkmadı.
bilgi için teşekkürler abi yarın sabah cihazı zenex beye sevk ediyorum malum bloke olmuştu cihaz endonezya rom kuracak bana da bakalım peki güncelleme filan gelirmi o halde eski haline cevirmesinler yine google kişiler filan malum adam uzaktan yazılım atıyor sesli görüşme kaydını kaldırmasınlar ? sana hiç güncelleme geldimi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim sıkıntım bilgisayar olmaması bu yüzden rot işine giremiyorum endenozya veya hindistan romu kurmak istiyorum bunun kolay bir yolu yok mu telefonu sıfırlasam kurulum aşamasında hindistan seçsem olurmu saygılar.
tavsiyem iyi bilmiyorsan kurcalama bu işi cihaz kapanır açılmaz benimki gibi kalırsın sen neden rom kuracaksın ?

Aslan19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayhan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Sadece arma sırsında kayıt yapabilmek için işin icabı çok önemli benim için

t2301x

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
15
Sadece arma sırsında kayıt yapabilmek için işin icabı çok önemli benim için
bende aynı dertten ugraşırken brick yaptım cihazı çalışmıyor ve bir çok kullanıcı bu işin peşinde ayrıca kişi menüsünde gruplama da yok iyi bilmiyorsan çok dikkat et birde forum içinde tek tuş ile twrp konusu var ben yaptım cihaz bozuldu ona göre o konuya dikkat et.

Bedrettin Bal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Mühendis
Konular
7
bilgi için teşekkürler abi yarın sabah cihazı zenex beye sevk ediyorum malum bloke olmuştu cihaz endonezya rom kuracak bana da bakalım peki güncelleme filan gelirmi o halde eski haline cevirmesinler yine google kişiler filan malum adam uzaktan yazılım atıyor sesli görüşme kaydını kaldırmasınlar ? sana hiç güncelleme geldimi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tavsiyem iyi bilmiyorsan kurcalama bu işi cihaz kapanır açılmaz benimki gibi kalırsın sen neden rom kuracaksın ?
Endonezya romuna gelecek güncellemeler gelecek. Tabi bunu zenex üstada sor. Kurduğu romu kendisi daha iyi bilir. Benim kurduğum rom güncelleme alıyor.

KadoReyz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kado
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
24
Endonezya romuna gelecek güncellemeler gelecek. Tabi bunu zenex üstada sor. Kurduğu romu kendisi daha iyi bilir. Benim kurduğum rom güncelleme alıyor.
Hocam bakılırsa Endonezya ROMu Hindistan ROMundan daha iyi. Deneyimleyen sizlersiniz. Reklam olayı nasıl? Kapatılabiliyor mu?

Bedrettin Bal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Mühendis
Konular
7
Hocam bakılırsa Endonezya ROMu Hindistan ROMundan daha iyi. Deneyimleyen sizlersiniz. Reklam olayı nasıl? Kapatılabiliyor mu?
Evet kapatılıyor her miui uygulamasının ayarlarında tavsiye al yada öneriler seçeneği var onları kapatırsanız işlem tamam. Birde ayarlardan yetkilendirme geri alma ayarları deyip aratın çıkan ekranda msa ve Miui Daemon seçeneklerini kapatırsanız genel hatlarıyla reklam çıkmıyor.

bysah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cesur
Cihazım
Note 8 pro
Konular
7
Bu romun Avrupa olanını kurdum ancak bu arama ve mesajlar uygulamasın gelmedi ne yapmak lazım bilgisi olan var mı

KadoReyz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kado
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
24
Bu romun Avrupa olanını kurdum ancak bu arama ve mesajlar uygulamasın gelmedi ne yapmak lazım bilgisi olan var mı
Hint ve Endonezya romunda Google yerine mıuı uygulaması var

Üst Alt