Yardım Redmi note 8 pro habire kendini yeniden başlatıyor.

kursatyg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kürşat
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Merhabalar dün geceden beri telefonum kendi kendine yeniden başlatıyor. Fastboot moduna girsem bile reboot atıyor. Recovery moduna hiç gemçmiyor.Tuş mu takılı kaldı yoksa yazılım güncellemesinden kaynaklanan bir sorun olablir mi? Şimdiden teşekkürler...

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Yurtdışı mı telefon?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhabalar dün geceden beri telefonum kendi kendine yeniden başlatıyor. Fastboot moduna girsem bile reboot atıyor. Recovery moduna hiç gemçmiyor.Tuş mu takılı kaldı yoksa yazılım güncellemesinden kaynaklanan bir sorun olablir mi? Şimdiden teşekkürler...

Fastboot modunda iken yeniden başlatma hemen mi oluyor yoksa belli bir süre sonramı ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
5 10 saniye içinde

Fastboot modunda bilgisayara baglantı yapılmazsa yeniden başlama bu sürelerde normal olabilir. Fastboot moduna alıp, cihazı pcye baglayın. Stok rom yüklemeden önce bir dakika kadar bekleyin yine baştan başlarsa donanımsal bir sorun olabilir. Anlamanızın yolu bu. Yeniden başlamazsa ise stok rom yüklemeyi deneyin.

kursatyg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kürşat
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Fastboot modunda bilgisayara baglantı yapılmazsa yeniden başlama bu sürelerde normal olabilir. Fastboot moduna alıp, cihazı pcye baglayın. Stok rom yüklemeden önce bir dakika kadar bekleyin yine baştan başlarsa donanımsal bir sorun olabilir. Anlamanızın yolu bu. Yeniden başlamazsa ise stok rom yüklemeyi deneyin.
denedim her türlü yeniden başlıyor hiç bir şekilde kalmıyor ne tamamen kapatabiliyorum telefonu ne de açılıyor.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
denedim her türlü yeniden başlıyor hiç bir şekilde kalmıyor ne tamamen kapatabiliyorum telefonu ne de açılıyor.

Cihazı kapatma tuşuna 1 dakika kadar basılı tutarsanız kapanır cihaz. Önce restart atar, sonra logo gelir sonra kapanır. O an elinizi tuştan çekin. Denemişinizdir belki ama tekrar dener misiniz ?

kursatyg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kürşat
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Cihazı kapatma tuşuna 1 dakika kadar basılı tutarsanız kapanır cihaz. Önce restart atar, sonra logo gelir sonra kapanır. O an elinizi tuştan çekin. Denemişinizdir belki ama tekrar dener misiniz ?
maalesef olmuyor. şarjının tamamen bitmesini bekledim belki düzelir diye. ama şarja taktığımda yine sürekli yeniden başlattı.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
maalesef olmuyor. şarjının tamamen bitmesini bekledim belki düzelir diye. ama şarja taktığımda yine sürekli yeniden başlattı.

Hocam, donanımsal gibi görünüyor. Varsa garantiniz gönderin isterseniz. Yada belki Zenex hocanın daha iyi bir fikri olabilir.

Şimdiden geçmiş olsun ;(

Üst Alt