Soru Redmi Note 8 pro güncelleme

ceycey03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CEYCEY
Cihazım
NOTE 8 PRO
Konular
2
Redmi Note 8 pro kullanıyorum. Miui 11.0.3.0 kaldı.Çevremde kullanan birçok kişiye güncelleme geldi. Acaba telefonda bir sorun mu var diye düşünmeye başladım.

ktaskaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
5
Konu hakkında bende bilgilenmek isterim. şu anda global 11.0.6.0 sürümündeyim. Anladığım kadarıyla her sürüme ayrı ayrı mı çıkıyor güncelleme mesela şu an da 11.0.2.0 sürümüne mi dağıtılıyor. Bilgili arkadaş bilgilendirebilir mi?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Redmi Note 8 pro kullanıyorum. Miui 11.0.3.0 kaldı.Çevremde kullanan birçok kişiye güncelleme geldi. Acaba telefonda bir sorun mu var diye düşünmeye başladım.
Global sürüm ise aşağıdaki konudan, manüel olarak kendiniz yapabilirsiniz hocam. Konuda anlatım mevcut.

ktaskaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
5
Global sürüm ise aşağıdaki konudan, manüel olarak kendiniz yapabilirsiniz hocam. Konuda anlatım mevcut.

Merhaba hocam,
Ne yazık ki manuel olarak yapabileceğim bir pcye sahip değilim. Cevabın için teşekkür ederim.
Ben açıkçası bilgi sahibi olmak istiyorum. Daha önce iPhone kullanıcısıydım. Acaba xiaominin yoğurt yeme şekli nasıl onu sorguluyorum.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Merhaba hocam,
Ne yazık ki manuel olarak yapabileceğim bir pcye sahip değilim. Cevabın için teşekkür ederim.
Ben açıkçası bilgi sahibi olmak istiyorum. Daha önce iPhone kullanıcısıydım. Acaba xiaominin yoğurt yeme şekli nasıl onu sorguluyorum.
Hocam aşağıdaki konuya göz atarak Xiaomi telefonlarının mantığı konusunda bilgi edinmiş olursunuz. Birde telefonunuzun bölümüne göz atabilirsiniz.

Üst Alt