MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.5.2.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Selam Arkadaşlar, greeshan Endonezya 12.0.4 kullanıyorum, çok memnunum yeni gelen güncelleme yi uyarlıyacağını yazmış, birazdaha beklemekte fayda olduğunu düşünüyorum. Özellikle pil ısınması için kolay gelsin.
Aynen öyle 12.0.4' e geri döndüm ben de. El yanmasından kurtuldum. Üstelik görüşmelerde giden ve gelen ses baya düşüktü. Akıcılık çok iyiydi fakat her zamanki gibi saçma bugları vardı.

Erdoğan SAKA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan SAKA
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
12.5 yükledim Endonezya
Bir sorunum var çözüm bulamadım aynı sorunu yaşayıp da çözüm bulabilen varsa yardımlarını beklerim.
İşyeri Exchange mailini kurduğumda tüm personelin numarasını rehberde çevrimiçi olarak bulabiliyordum. 12.5 yükledikten sonra çevrimiçi olarak isim aramaz oldu. Google kişileri yüklediğimde buluyor ama Endonezya sürümüne geçmemin tek sebebi olan miui rehber ve çevirici artık bulmuyor.
Kişiler ve Çevirici ve Kişiler ve Depolama nın verilerini temizledim Exchange hesabı sildim tekrar yükledim düzelmedi malesef.
İnşallah bir çözümü vardır.
Teşekkürler

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Arkadaşlar merhaba
12.5 yükledim Endonezya
Bir sorunum var çözüm bulamadım aynı sorunu yaşayıp da çözüm bulabilen varsa yardımlarını beklerim.
İşyeri Exchange mailini kurduğumda tüm personelin numarasını rehberde çevrimiçi olarak bulabiliyordum. 12.5 yükledikten sonra çevrimiçi olarak isim aramaz oldu. Google kişileri yüklediğimde buluyor ama Endonezya sürümüne geçmemin tek sebebi olan miui rehber ve çevirici artık bulmuyor.
Kişiler ve Çevirici ve Kişiler ve Depolama nın verilerini temizledim Exchange hesabı sildim tekrar yükledim düzelmedi malesef.
İnşallah bir çözümü vardır.
Teşekkürler
Hocam aynı sorun var. Çok can sıkıcı. çözümü vardır umarım

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kamboz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
Poco X3 Gt
Meslek
Yakın Koruma
Konular
4
Hocam aynı sorun var. Çok can sıkıcı. çözümü vardır umarım

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Selam arkadaşlar aynı sorun bendede vardı, mi nin kendi email programını yükleyince düzeldi. Greeshan 12.0.4 kullanıyorum, 12.5 te denerseniz öğrenmiş oluruz.

Denemekte fayda var.

Erdoğan SAKA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan SAKA
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Selam arkadaşlar aynı sorun bendede vardı, mi nin kendi email programını yükleyince düzeldi. Greeshan 12.0.4 kullanıyorum, 12.5 te denerseniz öğrenmiş oluruz.

Denemekte fayda var.
Dün onuda denedim ama olmadı malesef

serhend001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Nail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Arkadaşlar 2 gündür romu kullanıyorum,
Herhangi bir takılma, yavaşlama vs. rastlamadım
Ancak bir sorunum var Nova_Launcher-Prime-v6.2.19_build_62019-Mod kullanıyorum daha önceki kullandığım romlarda da bu launher'i kullanıyordum ve bir sorun yaşamıyordum.
Bu romu kurduktan sonra ekranı jestlerle kullanamıyorum sadece ekran altındaki navigasyon tuşları ile kullanailiyorum bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri umarım vardır. TEŞEKKÜRLER

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Arkadaşlar 2 gündür romu kullanıyorum,
Herhangi bir takılma, yavaşlama vs. rastlamadım
Ancak bir sorunum var Nova_Launcher-Prime-v6.2.19_build_62019-Mod kullanıyorum daha önceki kullandığım romlarda da bu launher'i kullanıyordum ve bir sorun yaşamıyordum.
Bu romu kurduktan sonra ekranı jestlerle kullanamıyorum sadece ekran altındaki navigasyon tuşları ile kullanailiyorum bu konu hakkında yardımcı olabilecek birileri umarım vardır. TEŞEKKÜRLER
Çünkü Xiaomi bu çzelliği kendi launcher'ı dışında kullanmayı yasakladı.

serhend001

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Nail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Çünkü Xiaomi bu çzelliği kendi launcher'ı dışında kullanmayı yasakladı.
İki gün öncesine kadar Endonezya Deodex (begonia_V11.0.1.0.QGGIDXM_10.0) rom kullanıyordum ve Nova Launcher gayet güzel çalıxıyordu. Deodex diye mi kullanabiliyorduk acaba. Aktif etmenin bir yolu yok mudur?

Üst Alt