MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.5.2.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Evet aynen öyle, twrp magisk yüklü

Şimdi, kullandığınız rom için uygun olan twrp a11 için uygun değil. Birkaç yöntem mevcut ama, cihazımızın için çıkan twrp ler çoğu zaman veri şifrelemeye giricektir. Yani verilerinizi format data yapmanız gerekebilir. Eğer bunu göze alırsanız, twrp açıkken android 11 firmware kurup üzerine çin romlarında kullandığımız twrp yi kurup restart recovery yapmanız gerek. Ardından endonezya romu kurup, settings bölümünden patch sistem verifty seçeneğini seçip cihazı açmalısınız. Cihaz normal açılır. Kısacası, twrpler firmwareye göre dizayn ediliyor, şuan kullandığınız rom a10 firmware ve twrp. Ama kuracağınız rom a11 twrp arayacaktır. Belki romu hemen ilk seferde a10 twrp ile kursanız cihazı restart etmeden üzerine a11 twrp kursanız yine çalışacaktır. Ama şifreleme yapabilir buda ilerde gelen güncelelmeyi kurmanız için illa format data yani sıfırlama yapmanız gereğini doğurur.

Bunun yerine, şuanda kullandığınız roma, stok recovery kursanız, ota ile sistemi yükleyebilirsiniz ama bu seferde root ile çakışma olabilir mi bilemedim.

Dilerseniz şu rehbere göz atın :

Android 11 sürümünün twrp ile kurulması, twrp + root ve android 10 -a geri dönmek. (bilgiler gidecek)

ersinbzyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Şimdi, kullandığınız rom için uygun olan twrp a11 için uygun değil. Birkaç yöntem mevcut ama, cihazımızın için çıkan twrp ler çoğu zaman veri şifrelemeye giricektir. Yani verilerinizi format data yapmanız gerekebilir. Eğer bunu göze alırsanız, twrp açıkken android 11 firmware kurup üzerine çin romlarında kullandığımız twrp yi kurup restart recovery yapmanız gerek. Ardından endonezya romu kurup, settings bölümünden patch sistem verifty seçeneğini seçip cihazı açmalısınız. Cihaz normal açılır. Kısacası, twrpler firmwareye göre dizayn ediliyor, şuan kullandığınız rom a10 firmware ve twrp. Ama kuracağınız rom a11 twrp arayacaktır. Belki romu hemen ilk seferde a10 twrp ile kursanız cihazı restart etmeden üzerine a11 twrp kursanız yine çalışacaktır. Ama şifreleme yapabilir buda ilerde gelen güncelelmeyi kurmanız için illa format data yani sıfırlama yapmanız gereğini doğurur.

Bunun yerine, şuanda kullandığınız roma, stok recovery kursanız, ota ile sistemi yükleyebilirsiniz ama bu seferde root ile çakışma olabilir mi bilemedim.

Dilerseniz şu rehbere göz atın :

Android 11 sürümünün twrp ile kurulması, twrp + root ve android 10 -a geri dönmek. (bilgiler gidecek)
Çetrefilli işmiş, en iyisi güncellememek

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Çetrefilli işmiş, en iyisi güncellememek

Malesef, mtk olan işlemcimiz yüzünden her güne ve olaya ait twrp çıkartılmak zorunda kalındı. Çoğu da veri şifreliyor. O sebeple doğru dürüst rom paylaşamaz olduk.

ersinbzyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Malesef, mtk olan işlemcimiz yüzünden her güne ve olaya ait twrp çıkartılmak zorunda kalındı. Çoğu da veri şifreliyor. O sebeple doğru dürüst rom paylaşamaz olduk.
Yine de yardımcı olduğunuz için teşekkürler

nasre69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ersan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
5
Yoksa da manuel komut ile açabilirsiniz hocam.
Nasıl açarım aceba bu bölüm varmıdır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global romda var şebekeden açık fakat
bu bölüm Endonezya romda yok köyde lazım oluyor

Ekli dosyalar

• IMG_20210726_112722.jpg
    IMG_20210726_112722.jpg
    201,9 KB · Görüntüleme: 69

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Nasıl açarım aceba bu bölüm varmıdır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global romda var şebekeden açık fakat
bu bölüm Endonezya romda yok köyde lazım oluyor

Telefon arama ekranına şu komutu girin. Daha sonra cihazı aç kapa yapın ve şebeke bölümüne bahsettiğiniz ayarlar açılacaktır

Komut : *#*#869434#*#*

Üst Alt