MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.2.0.RGGEUXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Arkadaşlar telefonu sattım bu surumdeydim,sıfırladım telefonu sonra plaka gitti tekrardan plaka attirmakmi gerekiyor ?

yavuzzzzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
note 8 pro var elimde yazılım hatası verdi uygun yazılımı nasıl bulurum 3 tane yazılım denedim hata verdi format ekranında kaldı

sergio2010

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mİ5S
Konular
1
Spotify'ın görünmemesi Çin Betada ve Globalde de oluyordu, şuan EEA sürümünü kullanıyorum bunda da bazen bir anda kayboluyor görünmüyor Spotify'ı kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor ama sizde hiç görünmüyorsa Spotify'ın bildirim ayarlarına göz atın kapalı olmadığından emin olun ve en altta "Çal" kısmını kapatıp açın sonrasında uygulamayı arka plandan kapatıp açın kontrol edin bu olmazsa silip tekrar kurmayı deneyin.
Arayan bilgisinin geç gelmesi bende hiç olmadı, yedeklerinizi alıp temiz bir kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.
Söylediklerinizin hepsini denedim. Sorun aynen devam ediyor. Ama beni en çok delirten arama geldiğinde kimin aradığını hala en az 10 saniye boyunca görememek. Gerçekten kafayı yiyeceğim.

Husso_1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Söylediklerinizin hepsini denedim. Sorun aynen devam ediyor. Ama beni en çok delirten arama geldiğinde kimin aradığını hala en az 10 saniye boyunca görememek. Gerçekten kafayı yiyeceğim.
Anlıyorum hocam can sıkıcı sorunlar bunlar, eğer imkanınız varsa global roma geçin bir de onu deneyin.

caliskansahis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Merhaba. Güncellemeden çok şikayet var. Sorun yaşayan arkadaşların sorunları hala devam ediyor mu? En azından 3-5 kişi cevap verirse sevinirim. EEA 12.0.5 ile geldi cihaz. Bu sürümden tek şikayetim chrome un kasması. Belki düzelir diye güncellemek istiyorum.

Ama pilin hızlı bitip yavaş dolması ve ısınma, sorunların en yaygın olanları sanırım (benimde en çok korktuğum). Pirince giderken bulgurdan olmayalım. Cihaz 1 aylık, kullanıma bağlı olarak 10 ila 15 saat ekran süresi alıyorum, çok memnunum. Bozulursa kötü olur bu durum.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Selamlar, Endonezya ROM ile arasındaki fark nedir? Hangisi daha stabil ve batarya dostudur acaba?

Üst Alt