Soru Redmi Note 8 Pro Bootloader Açmadan Hindistan Romu Kurma

UnmoveD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nazar
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
15
Merhaba arkadaşlar pc bozuk olduğu için deneme yapamıyorumda bazı arkadaşlarımız XiaoMiTool V2 ile dil kısmını hindistan yapıp romu kurmuştur. Deneyen arkadaşlarımız varmı. Eğer öyle birşey varsa pc ayarlıyayım.

bheart05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 9 se
Konular
8
Merhaba arkadaşlar pc bozuk olduğu için deneme yapamıyorumda bazı arkadaşlarımız XiaoMiTool V2 ile dil kısmını hindistan yapıp romu kurmuştur. Deneyen arkadaşlarımız varmı. Eğer öyle birşey varsa pc ayarlıyayım.
Müracaat ettiğiniz tarih ve saatten itibaren sizin hesaplamanız lazım.
Örneğin;
Diyelim ki 22.12.2019 Saat: 17:00'de müracat ettiniz.
Saat: 17:00 itibariyle 24 saat ekleyerek devam ediniz.(7 gün veya 168 saat geçmesi lazım)
Excel'de liste yaparak bitmesi gereken tarih ve saati kendiniz de öğrenebilirsiniz.

Unlock uygulaması ile öğrenmeniz mümkün olsa da bazı arkadaşlar bu proğramı çalıştırdıkça sistemin + gün ilave ettiğini yazdılar. :))
Bu kadar acele etmenize gerek yok. Olsun da varsın 7 değil de 10 gün sonra olsun.
tamam teşekkür ederim cok saolun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

girdiğimde india seçtiğimde rom olarak sadece chine olarak cıkıyor..india gözükmüyor..nasıl kurabiliriz

Son düzenleme:
Oyla:

enderinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ender İnal
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
note 8 pro'da illaki bootloaderı açacağız görünen o :) çin ve global var. hastalarla yoğun telefon trafiğinde kime ne dediğimi unutuyorum yapacak bir şey yok güncelleme bekleyeceğiz sanırım.
programın sağ üst köşesinde çark logosu var. oradan girip bölgeyi hindistan olarak gösterip sonra telefonu bağlayıp tekrar dene. hint romun çıkması lazım. ne kilit ne de oturum açma istemedi bende.

yalnız şunu atlamışım; ben önce aynı programla global yükleyip bakmıştım çağrı kayıt varmı diye. olmadığını görünce, ikinci olarak hit romu için işlemi tekrarlamıştım. bölge turkiye iken çıkmayan hint romu, bölgeyi hindistan diye değiştirince çıktı. ben de direk yükledim ve oldu...

ilk global rom yüklediğimde hint romu çıkıyormu diye bakmamıştım.

yani vaktin çoksa; benim yaptığım gibi iki aşamalı bir dene. önce global sonra hint. yalnız bunları yapmadan önce mi hesabına giriş yaptıysan önce oturumunu kapat. ne olur ne olmaz.

bence denemeye değer.

sonuçta bizim meslekte çağrı kaydı gerçekten çok büyük kolaylık sağlıyor sevgili meslekdaşım... :)

Oyla:

vet_baha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAHADIR
Cihazım
redmi note8pro
Meslek
Veteriner Hekim
Konular
1
programın sağ üst köşesinde çark logosu var. oradan girip bölgeyi hindistan olarak gösterip sonra telefonu bağlayıp tekrar dene. hint romun çıkması lazım. ne kilit ne de oturum açma istemedi bende.

yalnız şunu atlamışım; ben önce aynı programla global yükleyip bakmıştım çağrı kayıt varmı diye. olmadığını görünce, ikinci olarak hit romu için işlemi tekrarlamıştım. bölge turkiye iken çıkmayan hint romu, bölgeyi hindistan diye değiştirince çıktı. ben de direk yükledim ve oldu...

ilk global rom yüklediğimde hint romu çıkıyormu diye bakmamıştım.

yani vaktin çoksa; benim yaptığım gibi iki aşamalı bir dene. önce global sonra hint. yalnız bunları yapmadan önce mi hesabına giriş yaptıysan önce oturumunu kapat. ne olur ne olmaz.

bence denemeye değer.

sonuçta bizim meslekte çağrı kaydı gerçekten çok büyük kolaylık sağlıyor sevgili meslekdaşım... :)
Sayın meslektaşım, geçişler arasında format atılmış gibi mi oldu? telefondan da, miu hesabımdan da mi toolstan da hindistana çevirdim olmadı bootloader'ı açmaya başvurdum artık başka seçenek görünmüyor.

Oyla:

enderinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ender İnal
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
Sayın meslektaşım, geçişler arasında format atılmış gibi mi oldu? telefondan da, miu hesabımdan da mi toolstan da hindistana çevirdim olmadı bootloader'ı açmaya başvurdum artık başka seçenek görünmüyor.
evet. her yeni rom yüklemede telefonu sıfır almış gibi her şey yeniden başlıyor.

'geçiş' derken işletim sistemini yeniden kuruyor. bilgisayara sıfırdan home, ultimate, pro. kurmak gibi düşün.

olmadığına üzüldüm. inşallah tez zamanda çözersin.

Oyla:

Harunasd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
MI 10 PRO
Konular
6
Bu işlemi yapmak istediğim zaman hindistan romu değil çin romu buluyor stable olarak. Acaba hindistanı nereden seçeceğim? Ayarlardan bölge olarak hindistan seçili ama bulmuyor hindistan romu :/

Birde global romu yüklemek isterken bile bootloader aç ekranı geliyor. Sizde de gelmiş miydi bu ekran?

Son düzenleme:
Oyla:

enderinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ender İnal
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
Bu işlemi yapmak istediğim zaman hindistan romu değil çin romu buluyor stable olarak. Acaba hindistanı nereden seçeceğim? Ayarlardan bölge olarak hindistan seçili ama bulmuyor hindistan romu :/

Birde global romu yüklemek isterken bile bootloader aç ekranı geliyor. Sizde de gelmiş miydi bu ekran?
ben bootloaderi kilidi açmadan önce global yükledim. çağrı kaydedici çikmayınca aynı yöntemle tekrar bu sefer hint rom yükledim. ve kilidim hala kilitli...

başka bir sayfada birisi; ''Mİ hesabında çıkış yaptıktan sonra deneyin'' demiş. yoksa program, bölgeni otomatik ayarlıyor olabilir.

dediğim gibi uzman değilim. ama deneye deneye çözdüm ben sorunumu...

Oyla:

enderinal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ender İnal
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
özelden yazamıyorum. buradan cevaplayayım.

benim cihaz redmi 8 dir. note 8 değil.

ama yanlış hatırlamıyorsam forumda note 8'e de hindistan rom yükleyen biri vardı. şimdi kim olduğunu hatırlamıyorum.

Oyla:

Yagami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yagami
Cihazım
xiaomi redmi s2
Konular
0
ben redmi 8 'e (note değil) kilidi kırmadan yükledim XiaoMiTool V2 ile ... kilit istemiyor program. en azından bu işlem için...

yalnız programda; hangi bölgedesiniz diye sorduğunda hindistanı işaretleyin. yoksa hindistan rom çıkmıyor seçeneklerde. hindistanda türkçe dil var korkmayın.

gelen giden çağrıların ses kaydı için yaptım. ve de istediğimi aldım. gayet memnunum.
Hocam daha detaylı bir paylaşım yapmanız mümkün mü

Oyla:

muratsrgl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
NJBVHG
Cihazım
HUAWEİ
Konular
0
yeni not8 lerde sadece cin rom yükleye biliyorsun defalarca denedim

Oyla:
Üst Alt