Yardım Redmi Note 8 Pro Bluetooth Kulaklık Sorunu

mehmet2317

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
REDMİ NOTE 8 PR
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global miuı 11
Telefon Modeli
REDMİ NOTE 8 PRO
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar,

1 Hafta önce Optimum Mi store dan Redmi Note 8 Pro aldım. Daha önce samsung telefonumda kullandığım bluetooth kulaklığı(i18 tws) bağlıyorum normal bir şekilde bağlanıyor.
Müzik dinleyebiliyorum sorun yok ama bir kere telefon görüşmesi yaptıktan sonra bluetootha bağlı görünmesine rağmen kulaklıktan hiç bir şekilde ses gelmiyor. Müzik çalıyor görünüyor ama kulaklıkta ses yok.
Bağlantıyı kesip yeniden bağlanmam gerekiyor.
Kulaklığı farklı telefonlarda denedim sorun yok.
Bağlantıyı komple sıfırladım yeniden bağlandım yine olmadı.
Telefon miui 10du, 11 güncellemesi geldi güncelledim yine düzelmedi.
Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

Mazbatalı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tunca
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Telefon hakkında yerinde MIUI sürümüne 10 kere tıklayın

Teşekkür ederim dediğiniz gibi yapınca geliştirici seçenekler çıktı.

Ancak Bluetooth avrcp sürümü 1.6 yı seçince bağlıyken telefonda hiç konuşamaz oldum. SBC seçili olan Bluetooth ses kodlayıcısını Qualcomm aptX HD seçtim, ses sanki düzelir gibi oldu ama bir süre sonra yine bozuluyor.

Bu sorunun kalıcı bir çözümü yok mu?

Oyla:

Mazbatalı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tunca
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Telefon hakkında yerinde MIUI sürümüne 10 kere tıklayın

Teşekkürler geliştirici seçenekler çıktı. Bluetooth avrcp sürümü 1.6 yı seçmem hiç bir şeyi değiştirmedi. Deneme yanılma yöntemiyle şunu keşfettim kş,Wifi kapalıyken hiç bir sorun çıkmıyor. Sorunun kaynağında Wifi/Bluetooth uyumsuzluğu yatıyor. Sen misin Huawei almayan...

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Teşekkürler geliştirici seçenekler çıktı. Bluetooth avrcp sürümü 1.6 yı seçmem hiç bir şeyi değiştirmedi. Deneme yanılma yöntemiyle şunu keşfettim kş,Wifi kapalıyken hiç bir sorun çıkmıyor. Sorunun kaynağında Wifi/Bluetooth uyumsuzluğu yatıyor. Sen misin Huawei almayan...
5ghz wifi varsa ona bağlanın.
Samsung'da da var bu sorun hocam. Sadece Xiaomi'de değil. Muhtemelen Huawei'de de olurdu

Oyla:

Efecan452876

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efecan
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

1 Hafta önce Optimum Mi store dan Redmi Note 8 Pro aldım. Daha önce samsung telefonumda kullandığım bluetooth kulaklığı(i18 tws) bağlıyorum normal bir şekilde bağlanıyor.
Müzik dinleyebiliyorum sorun yok ama bir kere telefon görüşmesi yaptıktan sonra bluetootha bağlı görünmesine rağmen kulaklıktan hiç bir şekilde ses gelmiyor. Müzik çalıyor görünüyor ama kulaklıkta ses yok.
Bağlantıyı kesip yeniden bağlanmam gerekiyor.
Kulaklığı farklı telefonlarda denedim sorun yok.
Bağlantıyı komple sıfırladım yeniden bağlandım yine olmadı.
Telefon miui 10du, 11 güncellemesi geldi güncelledim yine düzelmedi.
Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.
Ayni airpods dan bnde de var kardesim sen de iki kulaklık aynianda mi ses veriyo bende tekii ses veriyo dier kulakliga dokunursam ondan ses geliyo sen bu sorunla karsilastin mi bnm tl de redmi note 8 pro

Oyla:

wonbet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiomiu note 8 p
Konular
0
Ayni airpods dan bnde de var kardesim sen de iki kulaklık aynianda mi ses veriyo bende tekii ses veriyo dier kulakliga dokunursam ondan ses geliyo sen bu sorunla karsilastin mi bnm tl de redmi note 8 pro
ben de aynı sorunu yaşıyorum. lenovo live pods kullanıyorum. ilk gün sorunsuz kullandım. 2.gün sağ ve sol kulaklığı ayrı cihazlar olarak görmeye başladı. lütfen biri çözüm bulsun

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
ben de aynı sorunu yaşıyorum. lenovo live pods kullanıyorum. ilk gün sorunsuz kullandım. 2.gün sağ ve sol kulaklığı ayrı cihazlar olarak görmeye başladı. lütfen biri çözüm bulsun
Sorun kulaklık ile ilgili telefon ile değil. İlk önce sağ kulaklığı sonra sol kulaklığı açıp bağlamayı deneyiniz

Oyla:

kadirtkaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba benim kulaklığım jbl t460bt 2 sayfayı da okudum dediklerinizi yaptım. Hiçbir şey değişmiyor wifi dalgasını da denedim, geliştiriciyi de. Telefonum xiaomi redmi note 8 pro. Sorun telefonda çünkü bilgisayarıma bağladım ve diğer telefonlara da bağladım hiçbir sorun yok. Sadece benim xiaomi telefonumda bu kasmayı yaşıyorum. Sorunun çözümünü bulabilen varsa ellerinden öperim.

Oyla:

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Merhaba benim kulaklığım jbl t460bt 2 sayfayı da okudum dediklerinizi yaptım. Hiçbir şey değişmiyor wifi dalgasını da denedim, geliştiriciyi de. Telefonum xiaomi redmi note 8 pro. Sorun telefonda çünkü bilgisayarıma bağladım ve diğer telefonlara da bağladım hiçbir sorun yok. Sadece benim xiaomi telefonumda bu kasmayı yaşıyorum. Sorunun çözümünü bulabilen varsa ellerinden öperim.
Hocam Bluetooth sürümünü 1.6 yap cihazı yeniden başlat hallolur

Oyla:

Süleymanakar11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Bende redmi note 7 var 1.6 yaptım olmuyor Bluetooth hicbi şekilde başka telefona tablet vs bağlanmıyor

Oyla:

underfire

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğretmen