Yardım redmi note 8 pro bildirim ve zil sesi ayarları nasıl yapılır?

SEMAYNUR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sema hatipoğ
Cihazım
mi 8 pro cep te
Konular
1
merhaba redmi note 8 pro bildirim ve zil sesi ayarları nasıl yapılır bilen varmı.bildirim sesini kısıp zil sesini biraz yüksek ses kullanmak istiyorum.mi geri bildirime yazdım hiç geri dönüş olmadı.bunu sadece ben mi yapamıyorum acaba.çok gıcık olmaya başladım sırf bu yüzden tel değiştiricem.koskoca telefon yap bunu uygulayama şaka gibi.allah rızası için yardım edin.

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
merhaba redmi note 8 pro bildirim ve zil sesi ayarları nasıl yapılır bilen varmı.bildirim sesini kısıp zil sesini biraz yüksek ses kullanmak istiyorum.mi geri bildirime yazdım hiç geri dönüş olmadı.bunu sadece ben mi yapamıyorum acaba.çok gıcık olmaya başladım sırf bu yüzden tel değiştiricem.koskoca telefon yap bunu uygulayama şaka gibi.allah rızası için yardım edin.
hocam global rom için maalesef zil sesi ile bildirim sesini ayrı ayarlamak mümkün değil. Ancak google playde bu uygulama ile ayarlamanız mümkün olabilir bir deneyin derim.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Malesef böyle bir ayar yapmanız mümkün değil. 3nci part yazılımlarla da olmaz. Sistem izin vermiyor.

Üst Alt