MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bende global sürüm var fastboot ile bu sürümü atsam olurmu yada başka birşey mi yapmam gerek
Bu sürümün fastboot bağlantısı henüz yok. Bir önceki sürümü fastboot ile kurup (birkaç mesaj üstte attım bağlantıyı), OTA bağlantısıyla bu sürüme güncelleyebilirsiniz.

Tabi BL kilidinin açık olduğunu düşünerek diyorum bunları.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Note 8 Pro'nun ana konusuna bakarsanız zaten sabitli konularda geçiş için konu mevcut.
Hocam çok teşekkürler, ben burda hangisini takip edeceğim bu dört alt başlıktan?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam çok teşekkürler, ben burda hangisini takip edeceğim bu dört alt başlıktan?
Kullandığınız romu. Cfw veya noncfw olmasına göre 2. veya 4. spoyler kısmından bakmanız lazım. Note 8 Pro kullanmıyorum, cfw-noncfw işini bilmiyorum, kurduğunuz romun durumuna bakın. :)

cellatbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
redmi not 8 pro
Konular
1
Kullandığınız romu. Cfw veya noncfw olmasına göre 2. veya 4. spoyler kısmından bakmanız lazım. Note 8 Pro kullanmıyorum, cfw-noncfw işini bilmiyorum, kurduğunuz romun durumuna bakın. :)
Hocam şimdi 12.5.2 güncellemesi var buna twrp kurup güncellemeyi twrp üzerinden yapabilir miyiz.?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam şimdi 12.5.2 güncellemesi var buna twrp kurup güncellemeyi twrp üzerinden yapabilir miyiz.?
Normalde recovery bağlantısından indirip direkt kurabilirsiniz TWRP üzerinden hocam. Ancak MTK işlemcili bu cihaz, bu yöntem sorun çıkartır mı bilmiyorum. Bu konuda sorabilirsiniz sorun çıkıp çıkmayacağını:

TWRP yoksa direkt OTA bağlantısından indirip güncelleyebilirsiniz bu arada.

Sevban06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sevban
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
2
O zaman sıkıntı yok bir önceki sürümü kurarım güncelleme yaparım teşekkür ederim bir sorun olur
Bu sürümün fastboot bağlantısı henüz yok. Bir önceki sürümü fastboot ile kurup (birkaç mesaj üstte attım bağlantıyı), OTA bağlantısıyla bu sürüme güncelleyebilirsiniz.

Tabi BL kilidinin açık olduğunu düşünerek diyorum bunları.
Teşekkürler evet bl kilidi açık global sürümden daha iyi olacağını düşündüğüm için o sürüme geçmek istedim bir sorun olurmu diye sorayım dedim

asdsa123123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet kemal
Cihazım
note 8 pro
Konular
0

Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Endonezya Kararlı V12.5.3.0.RGGIDXM

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

2) Recovery üzerinden hali hazırdaki stok romun üzerine yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
-

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
@a

Güncelleme yöntemleri:

1)
OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Yada aşağıdaki dosyayı indirip, manuel güncelleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

-

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
musti2727.

Güncelleme yöntemleri:

1)

-

Bilgilendirme
*
musdi27 stable olduğuna emin misiniz. Çoğu siteye baktım Stable beta paylaşılmakta.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
@a

musti2727.

musdi27 stable olduğuna emin misiniz. Çoğu siteye baktım Stable beta paylaşılmakta.
Evet, kararlı beta ancak konuyu açarken bu bilgi yoktu aldığım kaynakta. Sonradan (3-4 gün sonra) düşen kaynaklarda kararlı beta olduğu yazıyor. Ancak sonuçta kararlı. Yine kullanıcılara genel olarak yayılıyor.

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Evet, kararlı beta ancak konuyu açarken bu bilgi yoktu aldığım kaynakta. Sonradan (3-4 gün sonra) düşen kaynaklarda kararlı beta olduğu yazıyor. Ancak sonuçta kararlı. Yine kullanıcılara genel olarak yayılıyor.
Cfw romdayım twrp recovery yüklersek sorun olur mu

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Cfw romdayım twrp recovery yüklersek sorun olur mu
Hocam, başka bir konudada yazdım. Yüklemeniz için önce sistemi silin. Ardından A11 firmware sonra rom sonra a11 için uygun twrp sonra restart recovery sonra dosyalar şifrelemesin diye format data sonra a11 stok romda yaptığımız advanced menüden system verifty kurun. O kadar. Çin romlarinda kullandığımız twrp kullanılabilir. Stok rom, çin romu, greeshan rom bunların twrp si aynı. Çünkü hepsi stok a11 firmware kullaniyor

Karışık geliyorsa mi flash ile tek seferde kurun..

Mi10T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt