Yardım Redmi Note 8 Pro batarya sorunu

invaderaven

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raven
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. 2 haftadır redmi note 8 pro kullanıyorum. Miui global 11.0.2 sürümü yüklü. Wifi ağına bağlıyken 4.5g ye kıyasla pilin daha az saat kaldığını gösteren bir sorun farkettim ve videoya çektim. Bu durum yazılımsal yada donanımsal bir hata mıdır herkeste böyle midir bilmiyorum. Lütfen sizde önce wifi ağına bağlanıp pil&performans'tan kaç saat kaldığını kontrol edin sonra wifi kapatıp pil&performans'tan çıkıp tekrar girerek kontrol edin. Aynı sorunu başka bir forumda daha paylaştım ancak pilin az gitmesinden şikayetçi olan arkadaşlar olmasına rağmen pek yorum yapılmadı ki bence çok önemli bir sorun ve forum yetkililerinden durumu xiaomi'ye bildirmelerini rica ediyorum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

elodes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elodes
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Evet, bunu ben de fark ettim. Gerçekten çok enteresan gözüküyor. Bence Xiaomi'nin pil istatistiği konusunda ciddi problemi var.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

vet_baha

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAHADIR
Cihazım
redmi note8pro
Meslek
Veteriner Hekim
Konular
1
Aynı problemi ben de siz dedikten sonra fark ettim. Sanırım note8 pro koca bir balon, elde kalanları Black friday ayağına saldılar piyasaya

Oyla:

Dirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Aynı problemi ben de siz dedikten sonra fark ettim. Sanırım note8 pro koca bir balon, elde kalanları Black friday ayağına saldılar piyasaya
İnşallah öyle değildir telefonu yeni sipariş verdim elime geçmedi daha

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Tamamen pil&performans uygulamasının yazılımsal sorunu. Önemli olan uygulamanın ne gösterdiği değil bataryanın kaç saat dayandığıdır. Bu tür uygulamalardaki yazılımsal sorunları görüp de güzelim cihaza 'balon' tabiri kullanılması yanlış bence.

Oyla:
Üst Alt