Çözüldü Redmi note 8 Pro - Arama kaydı

Yavuzselimrifai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Googlenin böyle bir hizmet vermesi mümkün değil. Boşuna umutlanmak yerine endonezya romu kurun aradığınız tüm özellikler var ve NFC çalışıyor, sistem daha akışkan. Hindistan romda nfc malesef çalışmıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

forumda bl açmadan rom değiştirme konusu var. Mutlaka endonezya kurmalısınız
Anladım hocam teşekkür ederim Romu ben kendi başıma kurabilir miyim

willem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xxxx
Cihazım
note8 pro
Konular
0
Anladım hocam teşekkür ederim Romu ben kendi başıma kurabilir miyim

Evet. Forumda bir sürü konu anlatımı, youtubede bir sürü videolu yerli yabancı içerik var. Acele etmeyerek ve yönergelere eksiksiz uyarak kurduğunuz zaman bir sorun yaşamazsınız. Unutmamakta fayda var bl açtığınız zaman garanti dışı kalabiliyor.

Yavuzselimrifai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Evet. Forumda bir sürü konu anlatımı, youtubede bir sürü videolu yerli yabancı içerik var. Acele etmeyerek ve yönergelere eksiksiz uyarak kurduğunuz zaman bir sorun yaşamazsınız. Unutmamakta fayda var bl açtığınız zaman garanti dışı kalabiliyor.
Şimdi baktım yanımda 2 adet telefon var not 8 ve not 8 pro ikisini aynı anda Google telefon güncelleme yaptım ikisinde de arama kaydı yoktu note 8'e arama kaydetme özelliği geldi ama note 8 pro'ya gelmedi

Şimdi baktım yanımda 2 adet telefon var not 8 ve not 8 pro ikisini aynı anda Google telefon güncelleme yaptım ikisinde de arama kaydı yoktu note 8'e arama kaydetme özelliği geldi ama note 8 pro'ya gelmed

Şimdi baktım yanımda 2 adet telefon var not 8 ve not 8 pro ikisini aynı anda Google telefon güncelleme yaptım ikisinde de arama kaydı yoktu note 8'e arama kaydetme özelliği geldi ama note 8 pro'ya gelmedi
Güncellemeden sonra rehber /ayarlar kısmında "arama kaydetme" butonu belirdi lan sonunda bilmiyorum ama daha önce yoktu şimdi note 8 pro ya yapmaya çalışıyorum öbür türlü olmuyor Google telefon özelliğini varsayılan olarak belirlememiz gerekiyor sanırım onun da yapamıyorum nasıl alabilirim

Güncellemeden sonra rehber /ayarlar kısmında "arama kaydetme" butonu belirdi lan sonunda bilmiyorum ama daha önce yoktu şimdi note 8 pro ya yapmaya çalışıyorum öbür türlü olmuyor Google telefon özelliğini varsayılan olarak belirlememiz gerekiyor sanırım onun da yapamıyorum nasıl alabilirim
Lan kelimesi yanlış yazmışım farketmedim bilginiz olsun hocam

Son düzenleme:
Üst Alt