Soru Redmi Note 8 Pro Android 10 Geri alındı

silindi20943

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
55
Merhaba üstadlar telefona fastboot rom attım. ne göreyim otadaki android 10 güncellemesini yine geri çekmişler son güncellemeyi yapanlar bi son paketi indir secenegine basabilirmi benim cihazda mı sorun var :D

Saruhandro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saruhan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Ben android 10 kurdum ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım arkadaşlar endonezya global yüklüydü ota yoluyla geldi.

Not: Güncelleme'den sonra HARD RESET işlemi yaptım.
Bende sanırım global rom var dediğim gibi bazı uygulamalar açtığımda hata verip kapanıyor direk bekleyecegim biraz daha

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Bende sanırım global rom var dediğim gibi bazı uygulamalar açtığımda hata verip kapanıyor direk bekleyecegim biraz daha
Bu tarz güncellemeler'den sonra hard reset mutlak suretle gerekli bi çok hatayı düzeltir denemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

Saruhandro

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saruhan
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Bu tarz güncellemeler'den sonra hard reset mutlak suretle gerekli bi çok hatayı düzeltir denemenizi tavsiye ederim.
Nasıl yapıyoruz çok anlamıyorum telefon konularından. Birde hard reset dediginiz format değil dimi? Her ne kadar elektronikle içli dışlı olsamda hata yapmak istemem :D

Oyla:

efsane10926

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Admib
Cihazım
Redmi s2
Konular
0
Arkadaslar bende global android 9 vardi 10 11.01 mui yukledim kamera donmaya basladi 2 gun 11.04 guncelleme geldi simdilik iyi cihaz

Oyla:
Üst Alt