Yardım Redmi Note 8 pro aldım IMEI kayıtsız çıktı

Recep97

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.4.2
Telefon Modeli
Note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Başlıkta da söylediğim gibi yeni telefon aldım telefoncudan Win Telekom garantili bir iki gün kullandım aklıma gelince IMEI kontrolü yaptım ve IMEI kaydı yok bir kaç yerde telefonların gümrükte kayıt yapılıp sisteme hemen geçmediğini okudum bir iki hafta içinde geçiyomuş bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

cemiloner06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
K40 Gaming Edit
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
0
Doğrudur bende hepsiburada dan almıştım 8-9 gün sonra kayıt göründü

Oyla:

Impheatus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Ben direk telefoncudan aldım yarın arıyacağım zaten lakin genelde sormak istedim
Merhaba bende note 8pro telefonumu doğubanktan aldım 2 yıl garantisi var kendileri veriyor garantiyi. Fakat telefon ilk aldığımda kayıt bulunamadı yazıyordu. Şuan iste kayıt dışı olduğu tespit edilen imei yazıyor. Arkadaşları aradığımda siz kullanın biz sizi arayacağız sonra yarım saat vaktinizi alacağız şuan program gelmedi sorun kalmayacak diyorlar. Israrla bir kaç ayda bir imei atma sorunu olacaksa yani illegal bir kayıt işlem yapacaksanız iade edeceğim dememe rağmen kendi imeisini atıyoruz ithalatçı firmayız tekrar kapanma gibi bir durum olmayacak diyorlar. Nerdeyse iki ay oldu mesaj felan da gelmedi ama anlamış değilim. İnşallah sıkıntı çıkmaz

Oyla:

Recep97

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Merhaba bende note 8pro telefonumu doğubanktan aldım 2 yıl garantisi var kendileri veriyor garantiyi. Fakat telefon ilk aldığımda kayıt bulunamadı yazıyordu. Şuan iste kayıt dışı olduğu tespit edilen imei yazıyor. Arkadaşları aradığımda siz kullanın biz sizi arayacağız sonra yarım saat vaktinizi alacağız şuan program gelmedi sorun kalmayacak diyorlar. Israrla bir kaç ayda bir imei atma sorunu olacaksa yani illegal bir kayıt işlem yapacaksanız iade edeceğim dememe rağmen kendi imeisini atıyoruz ithalatçı firmayız tekrar kapanma gibi bir durum olmayacak diyorlar. Nerdeyse iki ay oldu mesaj felan da gelmedi ama anlamış değilim. İnşallah sıkıntı çıkmaz
Telefonu geri verebiliyorsan ver bende öyle bir sıkıntı olmadı zaten 1 gün sonra imei kayıt oldu aramama gerek kalmadı bide garanti hangi firma benimki win telekom kutunun üzerinde yazıyor

Oyla:

Impheatus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Telefonu geri verebiliyorsan ver bende öyle bir sıkıntı olmadı zaten 1 gün sonra imei kayıt oldu aramama gerek kalmadı bide garanti hangi firma benimki win telekom kutunun üzerinde yazıyor
Kaça aldın peki hocam. Ritzy galiba benimki

Oyla:

Impheatus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Vallahi hocam 2 yıl garanti verdiler kağıdı elimde eğer halledemezlerse elimden geleni ardıma koymam

Oyla:
Üst Alt