Yardım Redmi Note 8 Pro 4.5g sorunu

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Arkadaşlar telefonu 2 gün önce aldım dünden beri sorun yaşıyorum 4.5g ile, eski telefonum da da aynıydı şuan çok canımı sıktı bu durum.
Hattım vodafone. İnterneti açıyorum yok girmiyor ya uçak moduna alıp kapatıyorum düzeliyor sonra yine gidiyor.

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yada müşteri hizmetlerini arayarak 4.5 yi aktif ettiniz mi. Benim avea da öyle yapınca düzeldi

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yada müşteri hizmetlerini arayarak 4.5 yi aktif ettiniz mi. Benim avea da öyle yapınca düzeldi
Ayarlarda her şey aktif gözüküyor hocam, zaten 4.5g aktif di önceki iphone telefonumda sıkıntı yoktu

Oyla:

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Size şöyle anlatayım. Samsung kullanırken 4.5g aktifti ve sorunsuz kullanıyordum Note 8 Pro ya geçince 4.5g bende de açılmıyordu Online İşlemler de baktım kapalıydı. Aktif edince düzeldi. Tavsiyem uygulama üzerinden 4.5g yi kapatıp açmanız. Sistem telefonunuzu algılasın.

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Size şöyle anlatayım. Samsung kullanırken 4.5g aktifti ve sorunsuz kullanıyordum Note 8 Pro ya geçince 4.5g bende de açılmıyordu Online İşlemler de baktım kapalıydı. Aktif edince düzeldi. Tavsiyem uygulama üzerinden 4.5g yi kapatıp açmanız. Sistem telefonunuzu algılasın.

Dediğinizi yaptım, bekliyorum bakalım, kafasına esince giriyor geri gidiyor bağlantı. İmei repair işlemi olmadı imei sorguladım kayıtlı gözüküyor

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Dediğinizi yaptım, bekliyorum bakalım, kafasına esince giriyor geri gidiyor bağlantı. İmei repair işlemi olmadı imei sorguladım kayıtlı gözüküyor

Garantili değilse IMEI repair olmuştur muhakkak.

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Sorun maalesef devam ediyor, kopma sorunu mevut sanırım. Bağlanması için kapatıp tekrar açıp bi süre beklemem gerekiyor......
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garantili değilse IMEI repair olmuştur muhakkak.
Garantili hocam

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Sorun maalesef devam ediyor, kopma sorunu mevut sanırım. Bağlanması için kapatıp tekrar açıp bi süre beklemem gerekiyor......
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garantili hocam
Hocam cihazı 3g moduna alıp denediniz mi hiç internete girebiliyor mu? Bulundıuğunuz bölgede vodafonenun genel bir sıkıntısı olabilir.

Oyla:

cemturan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Hocam cihazı 3g moduna alıp denediniz mi hiç internete girebiliyor mu? Bulundıuğunuz bölgede vodafonenun genel bir sıkıntısı olabilir.

3g de giriyor, tıpkı önceki xiaomi telefonumdaki sorun oluştu, vodafone genel sıkıntısı olduğunu sanmıyorum çünkü çarşı merkeze gittiğimde de durum aynı, telefonu kapatıp açınca yada uçak modundan çıkarınca bağlantı düzeliyor bir süreliğine

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
3g de giriyor, tıpkı önceki xiaomi telefonumdaki sorun oluştu, vodafone genel sıkıntısı olduğunu sanmıyorum çünkü çarşı merkeze gittiğimde de durum aynı, telefonu kapatıp açınca yada uçak modundan çıkarınca bağlantı düzeliyor bir süreliğine
Hocam cep telefonları mantığı gereği gsm bandı seçerken veri bağlantı hızına göre seçmiyor. En iyi çekiş gücüne göre şebekeye bağlanıyor. Bu sebeple vodafone'nun sizin bulunduğunuz yerde yayın yaptığı LTE bandları yetersiz kalıyor olabilir. Çok uzak bir baz istasyonuna bağlanıyor olabilir, kapasitesi düşük bir baz istasyonuna bağlanıyor olabilir. Farklı bir operatöre ait bir hat takıp denediniz mi? Deneyin farkı göreceksiniz zaten. Maalesef ki vodafone bir çok yerde sorunlu. Eğer Türkcelle geçebilecek durumda ve güçtüyseniz tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt