Soru Redmi note 8 Miui Sürüm Düşürme

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Teşekkür ederim ilgi alakana hocam, dediğinizi yapicam olmazsa az kullanayim bi kac gune geceyim eu sürüme bari ama flash yapayim diyorum fastboot romu varsa atabilir misiniz eu romun size zahmet?
Eu romda fastboot rom yok hocam recoveryden yükliceksin Custol romlarda fastboot yoo diye biliyorum ben

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Eu romda fastboot rom yok hocam recoveryden yükliceksin Custol romlarda fastboot yoo diye biliyorum ben
Yapma yaaa :( fastboot rom olmamasina üzüldüm recovery yapmadim hiç recovery programlari kurmam gerekecek sanırım?

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
Caner19 twrp işlemini hızlı ve zahmetsiz olarak alttaki konudan yapabilirsiniz.

birenes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Caner19 twrp işlemini hızlı ve zahmetsiz olarak alttaki konudan yapabilirsiniz.

HOCAM mi flash tool nereden nasıl indirip kuruluyor hiçbir yerde bu konuda bilgi bulamadım note 8 sürüm düşüreceğim ama mi flash kuramadım yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Miroom 20.3.26 kullan farkı gör bnde ilk global 10.3.5 kullandım sonra eu 11.0.7 şuan ise miroom 20.3.26dayım gayet güzel

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Miroom 20.3.26 kullan farkı gör bnde ilk global 10.3.5 kullandım sonra eu 11.0.7 şuan ise miroom 20.3.26dayım gayet güzel
Merhaba 3 yıldır note 8 global kullanıyorum artık ya pil aşırı yıprandığı için yada bu son sürüm MIUI 12 ve android 11 pili çabuk bitiriyor. Dediğiniz gibi miroom a geçsem gözle görülür bir fark olur mu pilde. Bl kilit açmak için gerekli işlemleri yaptım 1 hafta sonraya gün verdi. Haftaya nasipse yazılımı değiştirip birde öyle deneyeceğim. Olmadı yeni pil alacağım, tabi orijinal veya iyi pil bulmakta sıkıntı. Yoksa çoktan pili yenilenmiştim, bu miroom link i paylaşır mısınız. Teşekkürler

Fire109

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
polat
Cihazım
note 8
Konular
0
Merhaba konuyu hortlatacam ama bende miu 12 globalden 10 a inmeyi planlıyorum fastboot driverlarını yükledim seviye 1 de gözüküyor ama xiomi tool 2 ile unlock etmeye çalışırken token hatası alıyorum bootloader unlock edemedim unlocksuz 10 a indirebilir miyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba konuyu hortlatacam ama bende miu 12 globalden 10 a inmeyi planlıyorum fastboot driverlarını yükledim seviye 1 de gözüküyor ama xiomi tool 2 ile unlock etmeye çalışırken token hatası alıyorum bootloader unlock edemedim unlocksuz 10 a indirebilir miyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Bl kilidini açmadan sürüm düşüremezsiniz hocam.

Üst Alt