İnceleme Redmi Note 8 miui pro

Erdalx47

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Redmi note 8 için telegram'daki fan sitesinden miui pro 20.1.9 kurdum. Parmak izine dokununca ekran uyanmıyordu. Ayar'da bulamadım. Parmak izi ile kilit açma çalışıyor. Geri kaldırdım. Özelleştirme yönünden iyiydi.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Redmi note 8 için telegram'daki fan sitesinden miui pro 20.1.9 kurdum. Parmak izine dokununca ekran uyanmıyordu. Ayar'da bulamadım. Parmak izi ile kilit açma çalışıyor. Geri kaldırdım. Özelleştirme yönünden iyiydi.
Aynen hocam o yok ama zaten olması da saçma parmak izi varken zaten açılıyor cihaz :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende durduruldu hatası verip oyundan atıyordu:(
Deneyin hocam memnun kalırsınız

elebasi7102

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 8
Meslek
657
Konular
3
Arkadaşlar MiuiPro eskiden ücretsizdi şimdi ücretli. Sağdan soldan link bulup indirsem yüklesem telefonun tespit edilip kapanma gibi bir olasılık var mı?
Burda telefonun yeniden başladığını yazmışlar tespit ediliyor sanırım : MIUI 11 - MiuiPro 20.1.9 Beta

Global rom kullanıyorum. Bu google kişiler, çevirici, mesajlar uygulamaları yüzünden rom arayışına girdim. Yada tavsiye edebileceğiniz rom var mı? EU rom da miui uygulamaları kullanıyor galiba? MiRom da şarj konusunda iyi diye okudum miui uygulamalarını kullanıyor mu acaba ne önerirsiniz?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar MiuiPro eskiden ücretsizdi şimdi ücretli. Sağdan soldan link bulup indirsem yüklesem telefonun tespit edilip kapanma gibi bir olasılık var mı?
Burda telefonun yeniden başladığını yazmışlar tespit ediliyor sanırım : MIUI 11 - MiuiPro 20.1.9 Beta

Global rom kullanıyorum. Bu google kişiler, çevirici, mesajlar uygulamaları yüzünden rom arayışına girdim. Yada tavsiye edebileceğiniz rom var mı? EU rom da miui uygulamaları kullanıyor galiba? MiRom da şarj konusunda iyi diye okudum miui uygulamalarını kullanıyor mu acaba ne önerirsiniz?
İkisinde öneririm eu romda miroomda

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84

Aynen miroom yükle ayrıca akıllı ağ modu konusunu bul onu uygula bak keyfine :)miui pro çok özelleşme var hata veriyor bazen linkler de eski olabiliyor dediğimi yap daha masik rom da iyidir note 7 için

elebasi7102

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
redmi note 8
Meslek
657
Konular
3
Denemeye EU romdan başlayacağım galiba. Çok fazla özellik - özelleştirme felan istemiyorum. Ne kadar özellik o kadar ram ve sorun diye düşünüyorum. Stabil ve akıcı çalışsın miui uygulamaları gelsin benim için yeterli sanırım :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Denemeye EU romdan başlayacağım galiba. Çok fazla özellik - özelleştirme felan istemiyorum. Ne kadar özellik o kadar ram ve sorun diye düşünüyorum. Stabil ve akıcı çalışsın miui uygulamaları gelsin benim için yeterli sanırım :)
Ozaman stabil version kurun hocam

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Miroom kullan eu da bazı sorunlar mevcut biraz daha fazla özelleştirilme var sadece ama stabil ve akıcı

Üst Alt