Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
ginkgo_in_global_images_V11.0.2.0.PCOINXM_20191204.0000.00_9.0_in_69f872badd
böyle bi tek dosya çıkıyor içinden. tekrar infireyim yanlış mı indi acaba.
Bence hiç bir işlem yapmadan önce
oturup forumu inceleyip youtube videolarına bakın
Belli ki romun adını nasıl yükleneceğini ve soruyorsanız bu işlem hakkında bilginiz olmadığı aşikar
Mi Flash sırasında bir hata yaparsanız cihaz brick olacak ve yetkili hesap isteyecektir
Merdanstbdw hocam sabırla elinden geldiğince yardımda bulunmuş ama her şeyi hazır cevap halinde kendisinden bekliyorsunuz
Forumda her bilgi mevcut lütfen araştırma yapınız,bu konuyu daha fazla bu şekilde meşgul etmeyelim.

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
elimden geldiğince araştırma yapıyorum ki video izleyerek ilk romu o şekilde attım. dosyada veya farklı bir sorun varsa onu da mecburen sorup öğrenmeye çalışıyorum.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
elimden geldiğince araştırma yapıyorum ki video izleyerek ilk romu o şekilde attım. dosyada veya farklı bir sorun varsa onu da mecburen sorup öğrenmeye çalışıyorum.
Mi flash ile rom atma ile ilgili konular var
fastboot romunun diğer recovery ve ota romdan farklarının açıklaması yazıyor forumda
Her cihazın kendine ait kod adı olduğunu ve hepsinin detaylı anlatımı da forumda var
Bunları araştırdıktan sonra sormanız taktire şayan Yes~~

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Mi flash ile rom atma ile ilgili konular var
fastboot romunun diğer recovery ve ota romdan farklarının açıklaması yazıyor forumda
Her cihazın kendine ait kod adı olduğunu ve hepsinin detaylı anlatımı da forumda var
Bunları araştırdıktan sonra sormanız taktire şayan Yes~~
idm dosyayı hatalı indirmiş dosya ilk seferde hatasız inmiş olsaydı bu muhabbetlere gerek kalmayacaktı ama yargılar gibi konuşuyorsunuz benden bir tavsiye üslubunuzu yumuşatmanız yönünde. sizin bilgi seviyenize gelmek emek zaman ister herkes o seviyeye gelemeyebilir veya uzun bir zaman gerektirir bu nokta da bilen arkadaşların yol göstermesi gerek ama bu şekilde değil. Önemli olan insanların birbirine yardımcı olmaları. İyi forumlar.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
idm dosyayı hatalı indirmiş dosya ilk seferde hatasız inmiş olsaydı bu muhabbetlere gerek kalmayacaktı ama yargılar gibi konuşuyorsunuz benden bir tavsiye üslubunuzu yumuşatmanız yönünde. sizin bilgi seviyenize gelmek emek zaman ister herkes o seviyeye gelemeyebilir veya uzun bir zaman gerektirir bu nokta da bilen arkadaşların yol göstermesi gerek ama bu şekilde değil. Önemli olan insanların birbirine yardımcı olmaları. İyi forumlar.
Üslubumun bu şekilde olmasının bir sebebi var hocam
Amacım da ortamı gerginleştirmek değil,lakin araştırdığınızı söylüyorsunuz ama mesajlarınızda bunu göremiyorum maalesef bu şekilde yazmamın sebebi buydu
Note 8 için bu bölüme Redmi Note 8
Resmi romlar için bu bölüme MIUI 12 - Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar
Kurulum için bu bölüme Rehber - Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ?
Cihazınızın kod adı içi bu bölüme Rehber - Xiaomi Telefon Kod Adları – Güncel Listesi 2020
bakabilirsiniz ayrıca videolu anlatım için de bu bölüme bakabilirsiniz Rehber - Mi 9 T PRO (Orjinal) Fastboot Rom Yükleme
Sorularınızın olduğunun farkındayım hepimiz aynı yollardan geçti,aynı sorunları yaşadı forumda 197.555 kişi var düşünsenize herkes aynı soruları sorsa
aynı konulardan başlık açsa forumun hali ne olurdu ?
Bunun önüne geçebilmek için forumlar ve rehberler açıp paylaşımlar yapıyoruz,bilgi elbette paylaştıkça çoğalır güzel hal alır,ama siz zaten var olan soruları soruyorsunuz
Bunu yapan maalesef bir sürü kişi var forumda her gün en az 10 tane Miui 12 ne zaman gelecek konuları
Miui 12 çok yavaş konuları,twrp nasıl yüklenir konuları,cihaz brick oldu ne olacak konuları,cihazı eski haline nasıl çeviririm konuları,cihaz garanti dışı kalır mı konuları
Biz bilgi paylaşmak adına her şeyi ayarlıyoruz zaten,ama yeni gelen ve öğrenme aşamasındaki kişilerin yapması gereken tek şey biraz okumak ve araştırmak,hazır cevaplar almamak,bunun önüne geçebilmek adına araştırın diyorum
İnanın hem sizin hem de forum için çok faydası olacaktır,
Keyifli Forumlar dilerim Yes~~

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Üslubumun bu şekilde olmasının bir sebebi var hocam
Amacım da ortamı gerginleştirmek değil,lakin araştırdığınızı söylüyorsunuz ama mesajlarınızda bunu göremiyorum maalesef bu şekilde yazmamın sebebi buydu
Note 8 için bu bölüme Redmi Note 8
Resmi romlar için bu bölüme MIUI 12 - Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar
Kurulum için bu bölüme Rehber - Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ?
Cihazınızın kod adı içi bu bölüme Rehber - Xiaomi Telefon Kod Adları – Güncel Listesi 2020
bakabilirsiniz ayrıca videolu anlatım için de bu bölüme bakabilirsiniz Rehber - Mi 9 T PRO (Orjinal) Fastboot Rom Yükleme
Sorularınızın olduğunun farkındayım hepimiz aynı yollardan geçti,aynı sorunları yaşadı forumda 197.555 kişi var düşünsenize herkes aynı soruları sorsa
aynı konulardan başlık açsa forumun hali ne olurdu ?
Bunun önüne geçebilmek için forumlar ve rehberler açıp paylaşımlar yapıyoruz,bilgi elbette paylaştıkça çoğalır güzel hal alır,ama siz zaten var olan soruları soruyorsunuz
Bunu yapan maalesef bir sürü kişi var forumda her gün en az 10 tane Miui 12 ne zaman gelecek konuları
Miui 12 çok yavaş konuları,twrp nasıl yüklenir konuları,cihaz brick oldu ne olacak konuları,cihazı eski haline nasıl çeviririm konuları,cihaz garanti dışı kalır mı konuları
Biz bilgi paylaşmak adına her şeyi ayarlıyoruz zaten,ama yeni gelen ve öğrenme aşamasındaki kişilerin yapması gereken tek şey biraz okumak ve araştırmak,hazır cevaplar almamak,bunun önüne geçebilmek adına araştırın diyorum
İnanın hem sizin hem de forum için çok faydası olacaktır,
Keyifli Forumlar dilerim Yes~~
sizde haklısınız zaman buldukça dediğiniz bölümlere girip konuları incelemeye çalışıyorum zaten. insanız eksiğimiz hatamız olabiliyor.Teşekkür ederim. İyi forumlar.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
MErhba , bişey soracaktım , normal güncelleme menüsünen bana mıuı v11.0.10.0 PCOMIXM güncellemesi geldi qma indirme tamamlanıp yeniden başlat çıktığında TWRP menüsü geliyor yüklenmiyor başlarken , neeni ne olabilir ?
Cihazınızda Custom twrp var ise Orange fox veya Pitch black recovery üzerinden ota güncellemenizi yapabilirsiniz hocam.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neden hâlâ Xioami Redmi Note 8 e miui 12 güncellemesi gelmedi?
çin sürüme geldi globala gelmesi de yakın nedenini de kimse bilemez

Üst Alt