Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Google mesaj ve arama uygulaması ile gelecek hocam
Kötü olmuş bu durum o zaman mecbur rom degistirecez bütün kullanıcılar durumdan memnun değil buna rağmen xiamoi Google ağırlık veriyor sağlık olsun

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kötü olmuş bu durum o zaman mecbur rom degistirecez bütün kullanıcılar durumdan memnun değil buna rağmen xiamoi Google ağırlık veriyor sağlık olsun
Hocam global romda durum bu maalesef official rom kullanmak isterseniz yine xiaominin çıkardığı hindistan ya da endonezya romlarında miui mesaj ve arama uygulaması var.Custom romların hepsinde yine miui mesaj ve arama kullanılıyor

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Arkadaşlar aslında gecenlerde buna yakın bir soru sormuştum ama bir detayı atlamışım redmi note 8 bolother kilidi açılmak üzere süre doluyor yarın bunu açtıktan sonra sırf Google arama ve mesajdan kurtulmak icin hindistan romu kuracam bildiğim kadariyla bu romu mi flash yada twrp olmadan kuramam mi flash yöntemi ile kurarken formdaki güncel hindistan romunu indirirken recovery olanı mi yoksa fastboot olan güncelleme yi indirecem bir de ikisi arasındaki fark nedir teşekkürler şimdiden

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar aslında gecenlerde buna yakın bir soru sormuştum ama bir detayı atlamışım redmi note 8 bolother kilidi açılmak üzere süre doluyor yarın bunu açtıktan sonra sırf Google arama ve mesajdan kurtulmak icin hindistan romu kuracam bildiğim kadariyla bu romu mi flash yada twrp olmadan kuramam mi flash yöntemi ile kurarken formdaki güncel hindistan romunu indirirken recovery olanı mi yoksa fastboot olan güncelleme yi indirecem bir de ikisi arasındaki fark nedir teşekkürler şimdiden
Rehber - Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ? rehberi uygulayın

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Orayı okudum teşekkürler son olarak telefonu hindistan romu olarak kurarken dil Türkçe bölge yi hindistan olarak mi seçiyoruz yada Türkiye seçebilir miyiz
Dili türkçe yapınca türkiye seçili gelir

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Dili türkçe yapınca türkiye seçili gelir
Kardes o zaman hindistan romu kurup dil Türkçe doğal olarak olacağına göre bölge de turkiye olacak hindistan romu da bu şekilde kurmamizin bir sıkıntısı olmayacak ben bunu anladım doğru mudur kardeşim sizler gibi profesyonel olmadığımız için küçük ama önemli şeyleri tekrar sormuş oluyoruz amaç hata yapmamak adına

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kardes o zaman hindistan romu kurup dil Türkçe doğal olarak olacağına göre bölge de turkiye olacak hindistan romu da bu şekilde kurmamizin bir sıkıntısı olmayacak ben bunu anladım doğru mudur kardeşim sizler gibi profesyonel olmadığımız için küçük ama önemli şeyleri tekrar sormuş oluyoruz amaç hata yapmamak adına
Evet sadece bölge farklı olacak dilde vs herhangi bir sorun yok global romun birebir aynısı

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Değerli form üyeleri öncelikle sizlere çok teşekkür ediyorum buradaki anlatımlarla redmi note 8 cihazima hindistan kararlı son sürümü fastboot üzerinden mi flash ile yükledim şu an mi mesaj ve mi arama hepsi geldi oldukça memnunum ama merak ettiğim kurulumda dil Türkçe bölge Türkiye olmasinin bir sıkıntısı var mı yada bölge hindistan mi olacak daha doğrusu bolgenin faktörü ne bu işte güncel yazılımları almak için ne olmalı bölge hindistan da şu an ekranda iki adet saat var biri Türkiye biri hindistan saati özetle bölge Türkiye olsa ne olur hindistan olsa ne olur kafam buraya takıldı teşekkürler

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Değerli form üyeleri öncelikle sizlere çok teşekkür ediyorum buradaki anlatımlarla redmi note 8 cihazima hindistan kararlı son sürümü fastboot üzerinden mi flash ile yükledim şu an mi mesaj ve mi arama hepsi geldi oldukça memnunum ama merak ettiğim kurulumda dil Türkçe bölge Türkiye olmasinin bir sıkıntısı var mı yada bölge hindistan mi olacak daha doğrusu bolgenin faktörü ne bu işte güncel yazılımları almak için ne olmalı bölge hindistan da şu an ekranda iki adet saat var biri Türkiye biri hindistan saati özetle bölge Türkiye olsa ne olur hindistan olsa ne olur kafam buraya takıldı teşekkürler
Bölge değişince sadece bölgeye özel uygulamalar geliyor Türkiye şeklinde kullanabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz saati de Türkiye yapabilirsiniz hayırlı olsun

Üst Alt