Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
Endonezya 12.5.1 kullanıyorum gayet güzel ve akıcı. Miui arama uygulamalarıda var ama şarjı biraz yiyiyor Rom.

beyazketchup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Endonezya 12.5.1 kullanıyorum gayet güzel ve akıcı. Miui arama uygulamalarıda var ama şarjı biraz yiyiyor Rom.
Endonezya miui 12.0.2 android 10a düşürdüm telefon rahatladı şarj 12.5 enche göre bariz daha fazla dayanıyor akıcılıktan bahsetmiyorum bile 12.5te Instagramda bile ufak kasmalar oluyordu

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
Endonezya miui 12.0.2 android 10a düşürdüm telefon rahatladı şarj 12.5 enche göre bariz daha fazla dayanıyor akıcılıktan bahsetmiyorum bile 12.5te Instagramda bile ufak kasmalar oluyordu
Evet , her yeni Miui sürümü ile bir yerden sıkıntılar geliyor. Miui bu cihaza gelince bence bulaşmamak en iyisi olacak.

Yuspedile

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Ginkgo
Konular
4
Endonezya sürümlerinde arama kaydetme özelliği var mı arkadaşlar?

KnucklesTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Note 3 Neo
Konular
2
Merhabalar. Şuan 12.5.2 global kararlı kurulu. ben sürüm düşürmek istiyorum ama BL kilidim kapalı, flash vs yapmak istemiyorum. 11.0.12 global kararlı ve en son sürümü indirdikten sonra telefon içindeki güncelleme ekranından dosya isimlerini değiştirerek eski sürüme dönebilir miyim ?

beyazketchup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Merhabalar. Şuan 12.5.2 global kararlı kurulu. ben sürüm düşürmek istiyorum ama BL kilidim kapalı, flash vs yapmak istemiyorum. 11.0.12 global kararlı ve en son sürümü indirdikten sonra telefon içindeki güncelleme ekranından dosya isimlerini değiştirerek eski sürüme dönebilir miyim ?
İşe yarıyor ben öyle yaptım android 10 miui 12 sürümünü tavsiye ederim

KnucklesTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Note 3 Neo
Konular
2
İşe yarıyor ben öyle yaptım android 10 miui 12 sürümünü tavsiye ederim

Teşekkür ederim ben de dün bu yöntemle sürüm düşürdüm. Ama 12.5 da yaşadığım hüsrandan sonra bir daha miui12 asla dedim ve 11.0.12'ye geri döndüm :) Bildirim ekranı arka planının blur olması bile dönmem için başlı başına bir sebepti

Bu arada ben telefonda anti rollback kontrolü yaptım sonra sürüm düşüreceğim rom un anti değerine baktım. ikisi de uyumlu olunca döndüm. Sürüm düşürmek isteyen arkadaşlara mutlaka bunu kontrol etmelerini öneriyorum.

beyazketchup

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Teşekkür ederim ben de dün bu yöntemle sürüm düşürdüm. Ama 12.5 da yaşadığım hüsrandan sonra bir daha miui12 asla dedim ve 11.0.12'ye geri döndüm :) Bildirim ekranı arka planının blur olması bile dönmem için başlı başına bir sebepti

Bu arada ben telefonda anti rollback kontrolü yaptım sonra sürüm düşüreceğim rom un anti değerine baktım. ikisi de uyumlu olunca döndüm. Sürüm düşürmek isteyen arkadaşlara mutlaka bunu kontrol etmelerini öneriyorum.
Android 10 olan miui12 iyi aslında temalar için miui12 tercih ettim garanti bitince rom aticam direk

Chaosbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ejderhaa m
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Üst Alt