Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Merhaba, Türkmenistandan yazıyorum, kullandığım Wi-fi'ya bir cihaz tanımlatma hakkım var ve kullandığım laptop 5 GHZ desteklemediğinden mecburen mac adresini telefona tanımlattım. USB tethering ile laptopa internet paylaşabiliyorum ancak telefondaki wi-fi internetini "wi-fi köprüleme" yada "wi-fi repeater" dedikleri yöntemle kablosuz olarak laptop ile paylaşmak istiyorum (yani tıpkı Samsung S8 veya Huawei telefonlardaki gibi Wi-fi ve Hotspot'u aynı anda açıp kullanmak istiyorum). Bu dediğim netshare, pdanet ve Vpn hotspot gibi uygulamalar ile mümkün ancak laptopdaki wi-fi sisteminde devamlı kopmalar ve kaybolmalar meydana geliyor ve verimli olmuyor. Bu sorunumu ortadan kaldıracak miui official rom olmadığını biliyorum ancak sizin bildiğiniz bir custom rom varmıdır? Romlar ile çok haşır-neşir olan birisiniz. Dolayısıyla size sormak istedim.

Manyak3131

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
5
Eea romda arama uygulaması google mu mi mi?

emre velet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
her daim
Cihazım
note 7
Konular
1
Hocam mıuı 12 konusunda note 8 başarılı mıdır .tavsiye edermisiniz ?

parahatc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi 8
Konular
2
Hocam mıuı 12 konusunda note 8 başarılı mıdır .tavsiye edermisiniz ?
Görsel anlamda başarılı ancak pil ve uygulamaların stabil çalışması konusunda bana göre sıkıntılı. Bu yüzden tekrar Hindistan romu miui 12'den, miui 11.06'ya geçiş yaptım.

BurakSahinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Görsel anlamda başarılı ancak pil ve uygulamaların stabil çalışması konusunda bana göre sıkıntılı. Bu yüzden tekrar Hindistan romu miui 12'den, miui 11.06'ya geçiş yaptım.
Özellikle hindistan sürümüne geçmenizin bir sebebi var mı, pilden memnun musunuz?

mateda06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kayra
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Hocam miui 12.03 den miui 11.06 ya nasıl geçerim? Yardımcı olabilir misiniz acaba?

Üst Alt