MIUI 12 Redmi Note 8 Miui 12 Mod ROG Edition | Android 10 (20.7.8)

Shadowx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Vural
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Medikal
Konular
3
Yeni güncelleme varmı hocam link ölmüşte

musa.ozpolat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Musa Özpolat
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Benim anlamadığım cihazların orjinl romları varken neden modifiyeedilmiş romlar kullanılıyor en stabil rom cihazın içinden gelen romdur ben her zaman öyle yapıyorum gaytte mutluyum

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Benim anlamadığım cihazların orjinl romları varken neden modifiyeedilmiş romlar kullanılıyor en stabil rom cihazın içinden gelen romdur ben her zaman öyle yapıyorum gaytte mutluyum
Maalesef bu düşünce yanlış. Mesela note 8 pro kullanıyorum. Endonezya romda 8 saat aldığım ekran süresi kullanmış olduğum modifiyeli romda 10 saat oluyor. Ekstra olarak bir sürü özellik eklenmiş. Mesela bildirim ve çağrı seslerini ayrı ayrı kontrol etmek. Bu özellik orijinal romlarda yok

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Maalesef bu düşünce yanlış. Mesela note 8 pro kullanıyorum. Endonezya romda 8 saat aldığım ekran süresi kullanmış olduğum modifiyeli romda 10 saat oluyor. Ekstra olarak bir sürü özellik eklenmiş. Mesela bildirim ve çağrı seslerini ayrı ayrı kontrol etmek. Bu özellik orijinal romlarda yok
Bende Note 8 Pro kullanıyorum. Global 12.0.3... Siz hangi romu kullanıyorsunuz? Ben tipik kullanıcıyım global rom işimi görüyor aslında 10-12 saat ekran süresi alabiliyorum. Yine de kullandığınız romu merak ettim :)

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bende Note 8 Pro kullanıyorum. Global 12.0.3... Siz hangi romu kullanıyorsunuz? Ben tipik kullanıcıyım global rom işimi görüyor aslında 10-12 saat ekran süresi alabiliyorum. Yine de kullandığınız romu merak ettim :)
Deodex

Shadowx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Vural
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Medikal
Konular
3
Bir cevap verecek allahın kulu yok mu???

Üst Alt