MIUI 11 Redmi Note 8 MIUI 11 Hindistan Kararlı V11.0.2.0.PCOINXM

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Bootloader için 6 gün beklemem gerekiyormuş :) Farklı bir çözüm var mı bu romu yüklemek için ?
Buyur kardeşim bu linktete arkadaş gayet güzel açıklamış konuyu.

Dikkat edeceğin bir konu var : boot loder kilidini açmadan direkt olarak Xiaomi Offical Rom sekmesinden stabil Hint romunu yükle (11.0.2.0 olanı). Un lock yapmadan yükleyeceksin yani. Ve bu işlemi yapmadan önce tabikide mi hesabımının bulunması gerekli. Kolay gelsin...

bbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
beytullah
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Buyur kardeşim bu linktete arkadaş gayet güzel açıklamış konuyu.

Dikkat edeceğin bir konu var : boot loder kilidini açmadan direkt olarak Xiaomi Offical Rom sekmesinden stabil Hint romunu yükle (11.0.2.0 olanı). Un lock yapmadan yükleyeceksin yani. Ve bu işlemi yapmadan önce tabikide mi hesabımının bulunması gerekli. Kolay gelsin...
Eyvallah hocam sağolasın, dediğin gibi Offical rom'dan giriş yapıyorum ama şuan sadece Chinese stable ve Global stable çıkıyor. Dosya olarak gösterdiğim hint romunu'da yine kabul etmiyor. İlla Unlock süresini gösteriyor :( Kaldı 5 gün zaten :) mecbur bekleyeceğim ama önerin için çok teşekkür ederim.

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Note 8 için anında kilit açan tool duymadım ben. Mecburen verilen süreyi bekliyoruz

Piramit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Meizu m2, THL 5
Konular
8
Merhabalar,
Cihazı yeni satın aldım; Hindistan romunu yüklesem ve rootlasam telefonu, eski haline getirebilir miyim? Garanti için soruyorum.

E.Yzr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhabalar,
Cihazı yeni satın aldım; Hindistan romunu yüklesem ve rootlasam telefonu, eski haline getirebilir miyim? Garanti için soruyorum.
Bl kilidini açmadan yapabilirsiniz. Garantiyi etkilemez, istediğiniz zaman da dönüş mümkün

bbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
beytullah
Cihazım
Redmi Note8
Konular
0
Bl kilidini açmadan yapabilirsiniz. Garantiyi etkilemez, istediğiniz zaman da dönüş mümkün
Bende yeni aldım, arkadaşın yönlendirme ile bt kilidini açmadan yapmak istediğimde 3-4 defa denememe rağmen olmadı.

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Kilit açmadan rom nasıl degistirelecek. Hangi yöntemle yapıyorsunuz bilgi verseniz

uenalkaraman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ünal Karaman
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 MIUI 11 Hindistan Kararlı V11.0.2.0.PCOINXM

Tam ekranlı cihazlar için optimize edilmiş kapsamlı tasarım
Görsel dağınıklığı gidermek, dokunma kontrollerini iyileştirmek ve renk kullanımının iyileştirilmesi, sizinle içerik arasında hiçbir şeyin durmadığı bir sistem oluşturmamızı sağladı.
Doğa sesleri
Yeni alarm zil seslerimizle, doğanın yumuşak sesleriyle uyanın
Bildirim sesleri sizi yormaz. Şimdi, tıpkı doğanın yaptığı gibi, dinamik olarak değişmeye devam ediyorlar.
evraklar
Belgelerinizi açmadan önce önizleyin
Yeni Mi Belge Görüntüleyicimizle üretken ve verimli kalın
Daha fazla özellik
Görevler. Notes uygulamasında görevlerinizi yönetin ve düzenleyin. Zamanında bildirimler alın ve yapılanları işaretleyin.
Hızlı cevaplar Herhangi bir uygulamadan gelen mesajları yanıtlayın.
Oyun Turbo. Cihazınızı mükemmel bir oyun konsoluna dönüştürün.
Adet döngüsünü kaydedin ve izleyin
sistem
Yeni: Ekran görüntülerinizi düzenlemek, paylaşmak ve kişiselleştirmek artık çok daha kolay
Optimizasyon: Kilit ekranı cebi modu
Android Güvenlik Düzeltme Eki Kasım 2019'a güncellendi. Sistem güvenliğinin arttırılması.
Lockscreen ...

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı;

Recovery indirme bağlantısı;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
XiaoMiTool ile kuracağım da bu linklerden hangisini indirmem gerekiyor?

Üst Alt