Yardım Redmi note 8 miui 11.0.6.0 sorunu

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam ilginize çok teşekkür ederim, persist.img kurdum ayarlardan ekrana falan girebiliyorum oralar düzeldi, fakat ön kameram düzelmedi. Ön kameraya girince ön kamera başlatılamıyor diyip 5 saniye sonra kapanıyor. Bunu nasıl çözebilirim şimdiden teşekkür ederim.
Önemli değil.dediklerimi aynen yaptıysanız.romdan kaynaklı olabilir veya Recoveryden önemli birşey yoksa wipe data yapabilirsiniz.persist.img tam yüklendimi öncekini muakkak silmeniz gerekiyor tekrarda deneye bilirsiniz emin olmak için tekrar stock rom yükleyip deneyebilirsin şu an aklıma gelen bunlar

prezious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Önemli değil.dediklerimi aynen yaptıysanız.romdan kaynaklı olabilir veya Recoveryden önemli birşey yoksa wipe data yapabilirsiniz.persist.img tam yüklendimi öncekini muakkak silmeniz gerekiyor tekrarda deneye bilirsiniz emin olmak için tekrar stock rom yükleyip deneyebilirsin şu an aklıma gelen bunlar
Miui 11 kullanmak istiyorum daha akıcı. bu siteden indirdim her şeyi çözdüm derken kamera düzelmedi. Eski persisti göremedim sadece persist.img seçip persist klasörünü seçip flaşladım ondan mı düzelmiyor kamera?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Miui 11 kullanmak istiyorum daha akıcı. bu siteden indirdim her şeyi çözdüm derken kamera düzelmedi. Eski persisti göremedim sadece persist.img seçip persist klasörünü seçip flaşladım ondan mı düzelmiyor kamera?
recoveryden persist bölümü çıkmıyormu anlamadım.Önce recoverye gir wipe gel persist karşısındaki tiki onayla sonra sil.recoveryi yeniden başlat persist.img dosyasını tel hafızası veya varsa SD Karta At recoveryden hangi disk bölümüne attıysan orayı seçip zip veya img var alt köşede ordan img seçip persist.img flashla

prezious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
recoveryden persist bölümü çıkmıyormu anlamadım.Önce recoverye gir wipe gel persist karşısındaki tiki onayla sonra sil.recoveryi yeniden başlat persist.img dosyasını tel hafızası veya varsa SD Karta At recoveryden hangi disk bölümüne attıysan orayı seçip zip veya img var alt köşede ordan img seçip persist.img flashla
tamam teşekkür ederim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
tamam teşekkür ederim
kusura bakma biraz geç cevap verdim.oturduğum odadan muhabbet kuşumu başka odaya götürdüm yatırmaya uğraşıyordum başka odaya gidince kafesde dans ediyor küçük oğlum.dediklerimi yapın 1saat burdayım yardımcı olmaya çalışırım

prezious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
kusura bakma biraz geç cevap verdim.oturduğum odadan muhabbet kuşumu başka odaya götürdüm yatırmaya uğraşıyordum başka odaya gidince kafesde dans ediyor küçük oğlum.dediklerimi yapın 1saat burdayım yardımcı olmaya çalışırım
Hocam miui 12 gectim ama sim yok direk carpi isareti var sok tak ne yaptiysam okumadi yazilimsal olabilie mi varmi bi fikriniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam miui 12 gectim ama sim yok direk carpi isareti var sok tak ne yaptiysam okumadi yazilimsal olabilie mi varmi bi fikriniz?

Ekli dosyalar

• IMG_20210724_174529.jpg
    IMG_20210724_174529.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 6

prezious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Otomatik döndürme ayarını da deneyiniz. Çalışmıyorsa persist silinmiştir. Persist flaşlamanız lazım.
Hocam ustteki fotograftaki gibi sebekem yok. Nasil duzelir bir sey mi flashlamam gerekiyor yardimci olurmusunuz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam ustteki fotograftaki gibi sebekem yok. Nasil duzelir bir sey mi flashlamam gerekiyor yardimci olurmusunuz
*#06# yaparak IMEI kontrolü yapın. IMEI'niz silinmiş olabilir. EFS yedeğiniz varsa yükleyin, yoksa yeniden IMEI tamiri yaptırmanız lazım.

prezious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
*#06# yaparak IMEI kontrolü yapın. IMEI'niz silinmiş olabilir. EFS yedeğiniz varsa yükleyin, yoksa yeniden IMEI tamiri yaptırmanız lazım.
İmei duruyor. Başka ne yapmam gerekli? EFS'yi imei giderse mi yüklüyoruz ki yedeği de yok zaten.

Romdan olduğunu düşünüp, global sürüm kurucam işe yarar mı bilmiyorum.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
İmei duruyor. Başka ne yapmam gerekli? EFS'yi imei giderse mi yüklüyoruz ki yedeği de yok zaten.

Romdan olduğunu düşünüp, global sürüm kurucam işe yarar mı bilmiyorum.
kusura bakma yatıyordum işe gittim öğlene kadar uyku düzenim bozuldu sabaha kadar yatamadım Aynen romdan olabilir IMEI Duruyorsa sorun olmaz

Üst Alt