Çözüldü Redmi note 8 mi unlock 1004 hatası

Alpglmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Arkadaşlar selam redmi note 8 telefonuma rom kurucam. Öncesinde unlock yapıcam miunlock uygulamasından giriş yapıyorum önce cihaz verfiyng kısmında 1004 hatası yazıyor ama aşağıda unlock butonu açık oluyor. unlock butonuna basıyorum. ve bana biraz bekleyince bu hatayı veriyor bunu nasıl çözerim ?
Bir sürü mi unlock sürümleri denedim kimisi mi accounta attı kimisi hiç girmedi. en iyi giren bu versiyondu. Lütfen yardım edebilir misiniz ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar selam redmi note 8 telefonuma rom kurucam. Öncesinde unlock yapıcam miunlock uygulamasından giriş yapıyorum önce cihaz verfiyng kısmında 1004 hatası yazıyor ama aşağıda unlock butonu açık oluyor. unlock butonuna basıyorum. ve bana biraz bekleyince bu hatayı veriyor bunu nasıl çözerim ?
Bir sürü mi unlock sürümleri denedim kimisi mi accounta attı kimisi hiç girmedi. en iyi giren bu versiyondu. Lütfen yardım edebilir misiniz ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Öyle belirtili bir hata değil hocam,
Kilit açma öncesi işlemleri kontrol edin ve farklı bir sürüm deneyin ya da farklı bir bilgisayar ile deneyin.
Bu konuya da göz atabilirsiniz.

Oyla:

Alpglmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Öyle belirtili bir hata değil hocam,
Kilit açma öncesi işlemleri kontrol edin ve farklı bir sürüm deneyin ya da farklı bir bilgisayar ile deneyin.
Bu konuya da göz atabilirsiniz.
Farklı unlock sürümü deneyin hocam.

Bunları yaptım ama çalışmadı. Telefonumda turuncu font ile sadece Fastboot yazıyor android logolu fastboot şeyi gelmiyor neden gelmiyor

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bunları yaptım ama çalışmadı. Telefonumda turuncu font ile sadece Fastboot yazıyor android logolu fastboot şeyi gelmiyor neden gelmiyor
Yeni sürümlerde logo değiştirildi artık sadece fastboot yazıyor hocam. Her hangi bir farkı yok.

Oyla:

'Unnamed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Unnamed
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Her bi şey
Konular
3
tamam peki ya unlocku nasıl halledicem discord falan versem ordan birebir halledebilir miyiz
Bu bağlantıda bootloader kilidini açmanın detaylı bir anlatımı var:
Ben de unlock yapmaya çalıştım yapamadım "Doğrulanamadı. Bir veya iki dakika bekleyin. Tekrar deneyin." şeklinde uyarı verdi. Hatta yedek geri yüklemede de aynı uyarıyı almıştım. Bunun için bir yardım konusu açmıştım. eminreis80 sunucularda bu son günlerde sorun olduğunu belirmişti. Başkaları bu sorunla pek karşılaşmadığı için mi hesabından kaynaklı olduğuna daha çok ihtimal veriyorum. Pek dile getirilmemiş bu sorunlar.

Oyla:

Alpglmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Bu bağlantıda bootloader kilidini açmanın detaylı bir anlatımı var:
Ben de unlock yapmaya çalıştım yapamadım "Doğrulanamadı. Bir veya iki dakika bekleyin. Tekrar deneyin." şeklinde uyarı verdi. Hatta yedek geri yüklemede de aynı uyarıyı almıştım. Bunun için bir yardım konusu açmıştım. eminreis80 sunucularda bu son günlerde sorun olduğunu belirmişti. Başkaları bu sorunla pek karşılaşmadığı için mi hesabından kaynaklı olduğuna daha çok ihtimal veriyorum. Pek dile getirilmemiş bu sorunlar.
Bütün aşamaları doğru yapmıştım. Ancak giriş yaparken de telefonuma kod gönderiyor send sms diyoeum robot doğrulamasında kalıyor. Hadi onu bazen geçebiliyorum. Sms falan göndermiyor. Gerçekten herşeyi noktasına kadar yaptım ama olmuyo

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Aklıma çözüm için iki yöntem geliyor... Birincisi VPN kullamak. VPN ile bir deneyin.

İkincisi ise hesap değiştirmek. Farklı bir mi hesabı oluşturup onunla deneyebilirsiniz.

Oyla: Çözüm

Alpglmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Aklıma çözüm için iki yöntem geliyor... Birincisi VPN kullamak. VPN ile bir deneyin.

İkincisi ise hesap değiştirmek. Farklı bir mi hesabı oluşturup onunla deneyebilirsiniz.
Sorun çözülmüştür
Çözüm:
Kullanılan sürüm 6.5.421.8
Telefonunuzda vpn açın. Mi unlock üzerinden qr ile giriş yapın.
Telefonunuzdan kod gönderimi olacak vpnsiz yaparsanız kod gelmez ancak vpn ile yapınca kod geliyor. Kodu girince oturum aç diyin program oturu açıcak. Cihazı pc ye fastboot da bağlayın ve unlock edin

Oyla:
Üst Alt