MIUI 12 Redmi Note 8 - Mi Room Beta Rom 20.7.9 Durduruldu-

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Teşekkürler hocam cevap için 168 saat dolsada açsak diye bekliyorum valla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi euda silinirmi hocam? Yada beta romlarda fark ediyomu
Eu , mi room, aosp ve diğer tüm custom romlarda silinmez hocam. Zaten global romda twrp kullanmanın pek manası yok. Onun yerine eu rom kurup kullanın.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Saolun hocam şuan sadece güncelleme beklemekteyim full stable çalışıyor rom tek skntisi bazen pil mobil veri ve vifi taraf sag taraf siyah olup gorunmuyor bildirmek isterim bir de ses biraz yukselse daha guzel olur çok güzel bir rom başariliginizn devamini dilerim. Ayrica bunuda belirtmek isterim Xiaomi de yeni olduğum için size sordum saolun yardim ettiniz pc üzerinde ve tel yazilimi uzerinde çok bilgim var Allah razi olsun . Saolun var olun tabi yanlş anlamayin miui severler . Diger marka telefonlardada miui kullandigim çok oldu o yuzden cok sade ve orjinal bir yazilim

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Saolun hocam şuan sadece güncelleme beklemekteyim full stable çalışıyor rom tek skntisi bazen pil mobil veri ve vifi taraf sag taraf siyah olup gorunmuyor bildirmek isterim bir de ses biraz yukselse daha guzel olur çok güzel bir rom başariliginizn devamini dilerim. Ayrica bunuda belirtmek isterim Xiaomi de yeni olduğum için size sordum saolun yardim ettiniz pc üzerinde ve tel yazilimi uzerinde çok bilgim var Allah razi olsun . Saolun var olun tabi yanlş anlamayin miui severler . Diger marka telefonlardada miui kullandigim çok oldu o yuzden cok sade ve orjinal bir yazilim

İlgili sorunlar yeni güncellemeler ile çözülecektir. Teşekkür ederim.

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Ses için viper i yükle magisk den

tugsanarda

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Niyazi ARDA
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
6
Arkadaşlar şuan miroom 11.0.2 stabil deyim bu room kullandığım roomun betasımı oluyor

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt