Soru redmi note 8 mi kilidi acma

drkmen75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bartu
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Öncelikle mrb forumda yeniyim ve acemiyim 3 gün önce redmi note 8 bir cihaz aldim yurt disi kayıtlı aldığım kişi mi mi kilidini acmami söyledi 15 gün sonra yapacagi işlem için internetten bakarak bende yapmaya calistim elimden geldiği kadar ama ben çok kez denedim tam emin olmak için oldumu olmadimi tereddute dustugum için hesap ekle islemini ama mi otumunu felan kapatmadim guncelleme yapmadm kilidi açmak için 1 haftalik süre oldugunu öğrendim bu hesap ekle islemini çok yaptığım için süre uzamismidir yardim ederseniz çok sevinirim cvblariniz için simdiden tskler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu program ile kilit açın...

Oyla:

drkmen75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bartu
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Abi benim sormak istedigim bu aslında benim bilgisayar yok bu islemi aldigim telefoncu yapicak ben sayisiz hesap ekle yaptim bu kildin acilma suresini uzatmismidir önü sormak istedim

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Abi benim sormak istedigim bu aslında benim bilgisayar yok bu islemi aldigim telefoncu yapicak ben sayisiz hesap ekle yaptim bu kildin acilma suresini uzatmismidir önü sormak istedim

PC olmadan nasıl açacaksınız ki ?

Sadece telefona hesap ekleme çıkarma ile bir şey olmaz...

Oyla:

drkmen75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bartu
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
PC olmadan nasıl açacaksınız ki ?

Sadece telefona hesap ekleme çıkarma ile bir şey olmaz...

Tşk ederim abi ben bilemedigim icin telefoncudan ögrendigim kadariyla yapım dedim ilk telefondan kilit acma basvurusu yap dedi 15 gun sonra gel dedi kilidi biz acariz dedi ben telefondan hesap ekle felan çok yaptığım için kilidi acma suresi uzamismidir diye merak ettim yurt dışı cihaz olduğu için kapanmasin diye endişem

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Tşk ederim abi ben bilemedigim icin telefoncudan ögrendigim kadariyla yapım dedim ilk telefondan kilit acma basvurusu yap dedi 15 gun sonra gel dedi kilidi biz acariz dedi ben telefondan hesap ekle felan çok yaptığım için kilidi acma suresi uzamismidir diye merak ettim yurt dışı cihaz olduğu için kapanmasin diye endişem

Tez vakitte açın,IMEI içinde çok para vermeyin (150-200) işi bilen birisine yaptırın...

Oyla:
Üst Alt