Rehber Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hayır. Ben tam geliştirici seçeneklerindeki işlemleri yaptım telefonu pc'ye bağlamadan imei konusu aklıma geldi.
IMEI sıfırlanadabilir sıfırlanmayadabilir ama kilidi açmak şart imei sıfırlanırsa birdaha açamazsınız

mehmet1363

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Bir daha açılmaz dediğiniz hangisi? BL kilidi mi? Bu arada cihaza ayarlardan fabrika ayarlarına döndürme işlemi yapmış. Sonra imei uçmuş. İmei atılmış tekrar. (En başta aldığı telefoncu imei atıp kandırmış) Peki şimdi global romlar arasında geçiş yapılamaz mı hiç bir şekilde?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bir daha açılmaz dediğiniz hangisi? BL kilidi mi? Bu arada cihaza ayarlardan fabrika ayarlarına döndürme işlemi yapmış. Sonra imei uçmuş. İmei atılmış tekrar. (En başta aldığı telefoncu imei atıp kandırmış) Peki şimdi global romlar arasında geçiş yapılamaz mı hiç bir şekilde?
Her şekilde cihaz sıfırlanması gerekiyor hocam size tavsiyem kilidin açılıp twrp yüklenilmesi o zaman imei silinmeden sıfırlama yapılır ama bu şekilde ne başka roma geçebilirsiniz ne de cihazı sıfırlayabilirsiniz
açılmaz dediğim bootloader kilidi açılabilmesi için şebeke şart

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Arkadaşlar merhaba redmi note 8 cihaz aldım önceden diğer cihazıma hindistan romu attım mi flash ile bu cihazıma da atmak istedim bolother kilidi açıktı zaten her şey tamam yükleme 201 saniye sürdü fakat sonunda error hatası verdi sonra telefon açıldı rom yüklenmişti ama kafama takılan neden en son error dedi bilgi verir misiniz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar merhaba redmi note 8 cihaz aldım önceden diğer cihazıma hindistan romu attım mi flash ile bu cihazıma da atmak istedim bolother kilidi açıktı zaten her şey tamam yükleme 201 saniye sürdü fakat sonunda error hatası verdi sonra telefon açıldı rom yüklenmişti ama kafama takılan neden en son error dedi bilgi verir misiniz
Bootloader kilidini açık bıraktığınız için o hatayı verebiliyor açıldı ise hiç bir endişeniz olmasın

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0

mehmet1363

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Her şekilde cihaz sıfırlanması gerekiyor hocam size tavsiyem kilidin açılıp twrp yüklenilmesi o zaman imei silinmeden sıfırlama yapılır ama bu şekilde ne başka roma geçebilirsiniz ne de cihazı sıfırlayabilirsiniz
açılmaz dediğim bootloader kilidi açılabilmesi için şebeke şart
Şimdi ben Bootloader kilit açma işlemini yapacağım da korktuğum imein uçması. Efs yedeği alıp bl kilidini açabilirim değil mi? Yine de imein silinme ihtimali var mı?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Şimdi ben Bootloader kilit açma işlemini yapacağım da korktuğum imein uçması. Efs yedeği alıp bl kilidini açabilirim değil mi? Yine de imein silinme ihtimali var mı?
Bootloader kilidi kapalı iken efs yedeği alamazsınız

Üst Alt