Soru Redmi note 8 macro çekim olan gcam var mı v5 v6 hariç

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
Merhaba arkadaşlar cihazımda trv6 GCAM kullanıyorum v5 ye kullandım macro çekim kalitesi bir ara gerçekten iyidi stock yanında halt etmiş kalıyordu sonra bozuldu netleme falan iyi değil artık .

Başka bildiğiniz macro destekli GCAM var mı yada güzel bir xml var mı .?

Selinux codec kullanıyorum yoksa macro çalışmıyor .

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhaba arkadaşlar cihazımda trv6 GCAM kullanıyorum v5 ye kullandım macro çekim kalitesi bir ara gerçekten iyidi stock yanında halt etmiş kalıyordu sonra bozuldu netleme falan iyi değil artık .

Başka bildiğiniz macro destekli GCAM var mı yada güzel bir xml var mı .?

Selinux codec kullanıyorum yoksa macro çalışmıyor .
Forum kuralları gereği
  • 3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.
Ayrıca küçük bir araştırma ile aradığınız şeyi bulabilirdiniz. Mesela önceden açılmış birkaç konu:

Oyla:

gungfu155

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
redmi note 8
Meslek
yakın dövüş uzmanı
Konular
19
Forum kuralları gereği
  • 3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.
Ayrıca küçük bir araştırma ile aradığınız şeyi bulabilirdiniz. Mesela önceden açılmış birkaç konu:
Konu paylasimlasim kurallarını hatirlattiginiz için teşekkür ederim fakat araştırma mı yaptığımı anlamamissiniz v5 kullandım zaten gcam sürümleri benim işime yaramaz ongcam lazım dur şunu indireyim diyenler için

Oyla:
Üst Alt