Rom Redmi Note 8 ion OS v2.9.a - OFFICIAL | Android 10 (20.8.8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Haziran deniyor hocam bu hafta da güncelleme yok,bekliyoruz
Şeytan diyor bırak garanti maranti aç bootloaderi yapıştır romları.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Haziran deniyor hocam bu hafta da güncelleme yok,bekliyoruz
Ya hocam android 10u geçtim ne nisan ayı güvenlik güncellemesi geldi ne de mayıs ayı. En azından onları göndersinler değil mi?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Şeytan diyor bırak garanti maranti aç bootloaderi yapıştır romları.
Bu zamana kadar hiç garantiyi sevemedim hocam kendisine de bağlı kalamıyorum açıkçası :) Cihaz Ghost Screen harici durumlarda genelde kullanıcı hatası arızası oluşuyor.Küçük sıkıntılarda da sağlam cihaz verdiğimizden kötü şekilde geliyor bunun örnekleri forumda onlarca var :) O yüzden garanti çok önemli değil bana kalırsa,olsa iyi olur ancak Türkiye'de garanti telefonu onarmak yerine bozmaya indeksli olduğu için sevemiyorum :) .Bu aralar kilit bekleme süresi vermiyor arkadaşın garantili Mi 8'inin kilidini tek seferde açıp rom yükledik halinden de gayet memnundu açıkçası :)

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Bu zamana kadar hiç garantiyi sevemedim hocam kendisine de bağlı kalamıyorum açıkçası :) Cihaz Ghost Screen harici durumlarda genelde kullanıcı hatası arızası oluşuyor.Küçük sıkıntılarda da sağlam cihaz verdiğimizden kötü şekilde geliyor bunun örnekleri forumda onlarca var :) O yüzden garanti çok önemli değil bana kalırsa,olsa iyi olur ancak Türkiye'de garanti telefonu onarmak yerine bozmaya indeksli olduğu için sevemiyorum :) .Bu aralar kilit bekleme süresi vermiyor arkadaşın garantili Mi 8'inin kilidini tek seferde açıp rom yükledik halinden de gayet memnundu açıkçası :)
Hocam evofone sıkıntı çıkartıyor mu bootloader kilidinin açılmasına? Birde kutudan sadece evofone garanti belgesi falan çıktı başka bir yerde garantili değildir değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt