Rom Redmi Note 8 Hindistan Romu İçin Android 11 Çıkmış.

oziicn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğız
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Donma kasma sorunu varmı acaba hindistan romunda şuan için

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
İlk gün yükledim. Ben memnunum, anormal giden birşey yok
Hayırlı olsun yeni rom bu rom xiamoi nin yaptığı bir rommu yada bilir kişi bir arkadasin yaptığı bir rommu ayrıca Hindistan miu 11.0.5 le kiyaslamis olsak nedir durum ayrıca Hindistan'ın 11.06 olsun miu12 sürümleri olsun hepsini denedim ayrıca endenozya mi12 android 12 onuda denedim mesajları engelli gostermeler watsapta ekranın titremesi her girişte en sonunda hindistan miu 11.05 e geri döndüm bu son sürüm yorumlarını okuyup öyle yükleyecem devamlı room atıyorum bir gün telefon çökecek

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Hayırlı olsun yeni rom bu rom xiamoi nin yaptığı bir rommu yada bilir kişi bir arkadasin yaptığı bir rommu ayrıca Hindistan miu 11.0.5 le kiyaslamis olsak nedir durum ayrıca Hindistan'ın 11.06 olsun miu12 sürümleri olsun hepsini denedim ayrıca endenozya mi12 android 12 onuda denedim mesajları engelli gostermeler watsapta ekranın titremesi her girişte en sonunda hindistan miu 11.05 e geri döndüm bu son sürüm yorumlarını okuyup öyle yükleyecem devamlı room atıyorum bir gün telefon çökecek
Rom telefonun OTAsı üzerinden geldi. Yani Xiaominin kendi resmi kararlı romu. Eski hindistan romlarını da kullandım. Onlardan da memnundum, bundan da memnunum. Eski romlardan memnun olmayanları da okudum. Birşey diyemem.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Rom telefonun OTAsı üzerinden geldi. Yani Xiaominin kendi resmi kararlı romu. Eski hindistan romlarını da kullandım. Onlardan da memnundum, bundan da memnunum. Eski romlardan memnun olmayanları da okudum. Birşey diyemem.
Bir gerçek var global de endenozyada hepsini yükledim ama hindistan bir baska kalite tartışılmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Otomatikten gelen romu ekleyebilir mi form yöneticileri burdaki romu yuklemiyoruz twrp istiyor çünkü

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Bir gerçek var global de endenozyada hepsini yükledim ama hindistan bir baska kalite tartışılmaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Otomatikten gelen romu ekleyebilir mi form yöneticileri burdaki romu yuklemiyoruz twrp istiyor çünkü
İlk mesajımdaki linkteki rom twrp istiyor ama 2. sayfadaki bir mesajımda paylaştım, onu normal yoldan yükleyebilirsin. Romu indirerek telefonun kendi yazılım güncelleme bölümünden bu romu seçerek yükleyebilirsin. Ama şu anki romu twrp gibi başka yollardan falan yüklediysen bunun yüklerken hata alabilirsin, ona birşey diyemem.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Harika bir rom olmuş fakat mesajlar watsap yada bazen ekran pır pır yapıyor eski sürümleri de denedim yapmıyor nedeni ne olabilir bilen var mı acaba

Üst Alt