Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V11.0.6.0.PCOINXM İndirme Bağlantısı

baalgat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nuri
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Selamın aleyküm forum yardımıyla Şarj süresi daha iyi dendiği için telefonuma miui 12 hindistan kararlı rom yükledim fakat sonuç hüsran pil su gibi gidiyor Hindistan miui 11 indirip kursam pil kullanımı nasıldır günde 2 kez şarja takmam gerekir mi hala şimdiden teşekürler

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Hint 11.05 ve 11.06 yuklu iki cihaz var evde pil tuketiminden memnunum. Bende burdan sorup globalden o sekilde gecmistim. Hem miui uygulamalari hemde pil olarak guzel bence.Guncellemede miui 12 duruyor ozellikle yuklemiyorum gerek yok stabil cikana kadar. Gecin bence pisman olmazsiniz.

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Aynı sizin gibi ben de kilidi açmadan hindistan 11.0.5e geçtim. Sonra 11.0.6ya güncelledim. Şarj şikayetlerini görünce 12ye geçmekte tereddüt ettim ama merak edip riske girerek 12yi yükledim. Herkes gibi şarj sorunu yaşadım. Çözüm diye söylenen şeyleri denedim çare olmadı. Son olarak hard reseti deneyeyim dedim. Hard reset attım fakat sim kart etkinleştirme olmadı. Bunu halledeyim derken birkaç defa hard reset attım. Bundan mıdır bilmiyorum ama şarj sorunum kalmadı. Son attığım resete kadar resetten sonra tel açıldığında dil otomatik Türkçe oluyordu, son resetten sonra ne olduysa dil otomatik hindistan oldu, sim etkinleştirme sorunu da ondan sonra çözüldü. Hard resetten sonra şarj sorunu çözülenler olduğu gibi çözülmeyenler de var. Ama illaki hindistana geçmek istiyorsanız hard resedi benim gibi birkaç defa atmakla birşey kaybetmezsiniz, denemeye değer. Ben hindistandan memnunum, Google'ın rehber ve mesaj uygulamasından ve arama kaydından dolayı da globale geçmeyi istemem.

baalgat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nuri
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Aynen ustam arama ve mesajlaşma uygulaması google göre mükemmel hindistan romuna geçmemin bir sebebi de oydu zaten söylediğiniz hard reset yöntemini deneyeceğim inşallah bir çare olur
ayrıca hindistan romunda bulunan arama ve mesajlaşma uygulamaların da engelleme nasıl yapılıyor anlatabilirseniz sevinirim

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Ben sadece arayanı bir daha aramasın diye engelledim. Başka bilmiyorum. Arayan kişinin üzerine tıklayınca en altta engelle çıkıyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20201209_221752.jpg
    IMG_20201209_221752.jpg
    270,2 KB · Görüntüleme: 28

baalgat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nuri
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
teşekürler ustam sağolasın

cangonulacar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Redmi 6
Konular
22
İyi günler, OrangeFox ile rom atmayı tek biliyorum. Hangisini indirimem gerekiyor? Fastboot mu Recovery mi OTA mı kullanmam gerekiyor?

Üst Alt