Yardım Redmi Note 8 Güncelleme Hatası

seyyah030303

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Arkadaşlar ben yeni bir üyeyim. Cihazım redmi note 8 cihaza 11.0.10 güncelleme durumu geldi. indirip kur dediğimde cihaz yüzdelik dilimde %12 geldiğinde tekrardan başlıyor. inen dosya siliniyor ve hiçbir şekilde güncelleme yapmıyor. Mobil verimi açıyorum internet hızımda ec hızını geçmiyor. ne yapmam gerekiyor.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Sanırım OTA bağlantısını indirip guncelleyici üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Eğer ithalatçı garantili cihazsa iade edin derim hocam. Başınıza iş açabilir cihaz. Garantili diye aldığınız cihaz güncelleme yaparken bile uğraştırıyor. Ayrıca hepsinde tek sim kullanılabilir durumda oluyor ama cihaz çift sim. THH'ye başvurup paranızı alın eğer ithalatçı ise.
Bende katılıyorum ithalatçı garantili die imei çakıp şatıyolar

Oyla:

Sametkocadag12345

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Bana da yardım edbilirmisn cijazda v 11.0.12.0gumcellemesi geldi cihazim redmi note 8 guncelee dedikten sonra birşeyler ters gitti indirilemiyor yazısı çıkıyor ne yapmam lazım

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Bana da yardım edbilirmisn cijazda v 11.0.12.0gumcellemesi geldi cihazim redmi note 8 guncelee dedikten sonra birşeyler ters gitti indirilemiyor yazısı çıkıyor ne yapmam lazım
Manuel olarak indirebilirsiniz şuan bende link yok ama olan hocalarım atar MIUI 11.0.12 ayrıca güncelleme paketi seçerek yapılacağı için garanti dışı da olmaz

Oyla:

Mcelal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mcelal21
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Arkadaşlar yardım edebilir misiniz. Ben redmi note 8 kullanıyorum miui 12 güncellemesi gelmedi manuel olarak indirmeyi denedim fakat güncelleme doğrulanamıyor hatası alıyorum lütfen yardım edin

Oyla:

Berkay 7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
xaomi resmi not
Konular
0
Arkadaşlar ben redmi note 8 yeni gelen miui v12.0.3.0.QJOMİXM Güncellemesini indiriyorum güncellemeyi yükle dediğimde %1.89 da telefonum kapanıp açılıyor ve tekrardan güncellemeyi indir yazıyor ne yapmam lazım başına gelen var mi yada yardimci olabilecek

Oyla:
Üst Alt